Pozostało dni do spotkania

Warsztaty z Inwestorem – konkurs Startup Challenge

Już tylko do 18 października twórcy młodych innowacyjnych projektów z branży IT z północno-zachodniej Polski mogą zgłosić się na konkurs Startup Challenge. Pozwoli im to pokazać swój startup światu i pomoże w znalezieniu inwestora. W ubiegłym tygodniu w ramach ścieżki rozwoju odbyło się pierwsze szkolenie z pisania biznesplanu dla uczestników konkursu. Jest jeszcze szansa udziału w Warsztatach z Inwestorem które odbędą się 16 października 2009 r. oraz indywidualnych konsultacjach z ekspertami. Wystarczy zgłosić już dziś swój projekt na Startup Challenge.

Wybrane startupy wezmą udział w specjalnym spotkaniu branży internetowej Netcamp 23 października. Dla 10. najlepszych startupów oferujemy bezpłatne stoisko, które umożliwi im zaprezentowanie sie podczas forum. Natomiast autorzy sześciu najlepszych projektów wystąpią przed inwestorami w finale konkursu podczas Forum Inwestycyjnego Amber 19 listopada 2009 r. Organizatorami konkursu są Netcamp i Polska Fundacja Przedsiębiorczości a partnerem Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Zwycięzcy Startup Challenge otrzymają wsparcie Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Wezmą też udział w nowym programie dla startupów który pojawi się wkrótce na antenie TVP Info i Polskiego Radia. Aby zgłosić swój projekt wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny a następnie do 18 października przesłać prezentację oraz biznesplan. Więcej informacji i rejestracja na stronie Startup Challenge.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • Newsletter

  Zapisz się na nasz newsletteraby otrzymywać najnowsze
  informacje na temat działań Fundacji Netcamp.
  * = required field
 • Mecenat

 • Partner Spotkania


 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa

 • Praca IT w Szczecinie


  Praca IT w Szczecinie


 • Co się dzieje w #SzczecinIT