Pozostało dni do spotkania

Ochrona prawna i licencjonowanie oprogramowania

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu Ochrona prawna i licencjonowanie oprogramowania, które organizują ZSRG i Klaster ICT w dniu 15 września 2010 w godz. 10.00-15.00. Spotkanie będzie miało charakter szkoleniowo – dyskusyjny i poświęcone będzie zagadnieniom związanym z ochroną prawną oprogramowania oraz jego licencjonowania zarówno w odniesieniu do firm tworzących to oprogramowanie jak i jego użytkowników.

Szkolenie poprowadzi pan Rafał Malujda – radca prawny specjalizujący się m.in. w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa telekomunikacyjnego, ochronie know-how, zamówień publicznych w branży IT, a także prawnych aspektów handlu elektronicznego i działalności IT. Poniżej program spotkania:

 • Prezentacja usług świadczonych przez Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości
 • Prezentacja Klastra ICT Pomorze Zachodnie
 • Prawna ochrona oprogramowania: co podlega ochronie w oprogramowaniu komputerowym, podmiot majątkowych praw autorskich do oprogramowania,  zakres majątkowych praw autorskich do oprogramowania, oprogramowanie „własnościowe” a „wolne oprogramowanie” – wyjaśnienie pojęć.
 • Umowy w prawie autorskim

Warunkiem uczestniczenia w spotkaniu jest przesłanie do 13 września br., do godz.16.00 do biura Enterprise Europe Network wypełnionego potwierdzenia. Potwierdzenie należy wysłać faksem na nr: 091 433 02 66 lub mailem na adres: een@zsrg.szczecin.pl.

Potwierdzenie uczestnictwa zostanie przesłane drogą elektroniczną na bieżąco, po otrzymaniu zgłoszenia (prosimy o podanie adresu e-mail w zgłoszeniu). Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest otrzymanie informacji o zakwalifikowaniu się na szkolenie. Brak otrzymania takiej informacji jest równoznaczny z brakiem możliwości uczestnictwa w szkoleniu. Osoby niezakwalifikowane zostaną poinformowane pisemnie lub telefonicznie.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • Newsletter

  Zapisz się na nasz newsletteraby otrzymywać najnowsze
  informacje na temat działań Fundacji Netcamp.
  * = required field
 • Mecenat

 • Zachodniopomorska Szkoła Programowania

 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa

 • Praca IT w Szczecinie

 • Co się dzieje w #SzczecinIT