Pozostało dni do spotkania

BOSS 2012 – Festiwal Przedsiębiorczości w Szczecinie

Studenckie Forum Business Centre Club zachęca do udziału w dziewiątej edycji Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS, który startuje w Szczecinie 19 kwietnia. Na uczestników czekają bezpłatne i certyfikowane szkolenia, prowadzone przez specjalistów i praktyków biznesu.

Tegoroczny BOSS to okazja do zdobycia umiejętności przydatnych zarówno na studiach, jak i w życiu zawodowym. Na wszystkich wykładach i szkoleniach wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody i gadżety.

Ponad 15 bezpłatnych szkoleń, warsztatów, prelekcji oraz imprez towarzyszących będzie czekać na szczecińskich studentów od 19 do 26 kwietnia w ramach Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS – mówi Sebastian Tomczak koordynator projektu z Zachodniopomorskiego Studenckiego Forum Business Centre Club .

W czasie trwania BOSSa od 23. do 26 kwietnia, studenci poznają tajniki pracy w zespole, sposobów szybkiej i efektywnej nauki, autoprezentacji czy otwierania własnego biznesu. A to dopiero początek listy! Szkolenia te pomogą młodym ludziom rozwinąć swoje umiejętności, przygotować się lepiej do sytuacji na rynku pracy. Festiwal zakończy się BOSSką imprezą ze zniżkami dla każdego i losami, które pozwolą wygrać atrakcyjne nagrody, w szczecińskim klubie „Senso”.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na http://zapisy.bosskie.pl i sprawdź pełny harmonogram szkoleń.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • Newsletter

  Zapisz się na nasz newsletteraby otrzymywać najnowsze
  informacje na temat działań Fundacji Netcamp.
  * = required field
 • Mecenat

 • Partner Spotkania


 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa

 • Praca IT w Szczecinie


  Praca IT w Szczecinie


 • Co się dzieje w #SzczecinIT