Pozostało dni do spotkania

E-commerce w Praktyce 2012 w Szczecinie

Od logistyki, poprzez finanse i marketing aż po nowe prawo unijne. Każdy, kto 16 maja odwiedzi w Szczecinie bezpłatną konferencję E-commerce w Praktyce 2012, dostanie pakiet kluczowych wskazówek dotyczących prowadzenia e-sklepu. Zgodnie z nazwą ma być przede wszystkim praktycznie. To dlatego wśród prelegentów pojawią się osoby, za którymi stoi doświadczenie i konkretne marki. Sprawdź pełną agendę spotkania.

Ważnym aspektem tegorocznej edycji wydarzenia organizowanego przez Akademię Empathy będzie kwestia marketingu. Na pytanie o to, jak skutecznie inwestować w reklamę on-line, odpowie Katarzyna Piosik, Marketing Manager iStore.pl. Apetyt na wiedzę dotyczącą promocji w sieci z pewnością nasyci też ekspert Semahead, który będzie przekonywał do pokochania agencji SEM. Nowatorską formę rozwoju biznesu zaproponuje gościom Tomasz Gutkowski z Empathy, rozbierając na czynniki pierwsze inteligentne systemy rekomendacji.

Prelegenci w barwach ORBITVU zaprezentują równie innowacyjne możliwości fotografii 360 stopni. Z kolei Anna Rak z Trusted Shops będzie tłumaczyć, że zaufanie nie może być w e-biznesie tylko dekoracją. Na koncepcji zaufania opiera się też innowacyjny serwis Dontpay, którego twórca Marcin Walocha, będzie przekonywał zgromadzonych do współpracy w ramach branży. Wszelkie dylematy związane z płatnościami w internecie pomoże wyjaśnić z kolei obecny podczas konferencji specjalista Krajowej Izby Rozliczeniowej. E-commerce w Praktyce to także spotkania z lokalnymi przedstawicielami branży e-commerce. Gość specjalny konferencji w Szczecinie będzie ogłoszony już wkrótce na stronie wydarzenia.

Kompleksowa i praktyczna wiedza na temat tego, jak wejść i utrzymać się na e-rynku to nie jedyne, co czekać będzie na uczestników bezpłatnych konferencji E-commerce w Praktyce. Wszyscy, którzy pojawią się na seminariach mogą liczyć na rabaty od Parterów wydarzenia. Ponadto, na każdej stacji do rozdania audyt dla e-sklepu! Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy zarejestrować się na stronie www.akademiaempathy.pl.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • Newsletter

  Zapisz się na nasz newsletteraby otrzymywać najnowsze
  informacje na temat działań Fundacji Netcamp.
  * = required field
 • Mecenat

 • Partner Spotkania


 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa

 • Praca IT w Szczecinie


  Praca IT w Szczecinie


 • Co się dzieje w #SzczecinIT