Pozostało dni do spotkania

Czerwcowy Netcamp o social media marketingu

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 20 czerwca o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie w Szczecinie. Najpierw Get More Social opowie o content marketingu i kryzysach w social media. Następnie OMG! PR pokaże że media społecznościowe to nie tylko Facebook. A na koniec Sotrender wyjaśni jak angażować użytkowników i analizować dane, aby podejmować lepsze decyzje marketingowe.

Program spotkania:

1. Content is the king… or not? – Mateusz Walkowiak, Get More Social

Jedno z wielu narzędzi, czy podstawa solidnej strategii? Czym jest dobry content w social media? Komu służy, a kiedy się nie sprawdza? Czy content marketing buduje prawdziwe i trwałe relacje marki z jej fanami? Kiedy efekt bywa odwrotny do zamierzonego? Prezentacja o content marketingu, poruszy też temat kryzysów w mediach społecznościowych.

2. Social media to nie tylko Facebook – Marcin Niewęgłowski, OMG! PR

Podczas wystąpienia zostaną zaprezentowane oryginalne przykłady wykorzystania mniej znanych platform społecznościowych. Oprócz biznesowych inspiracji będzie można uzyskać informacje odnośnie prognoz rozwoju social media na świecie.

3. Jak angażować na Facebooku, jak robią to najlepsi i czemu czasem im nie wychodzi – Hubert Tworkowski, Sotrender

Hubert omówi marketing największych polskich marek na Facebooku. Przedstawi też przykłady dobrych i złych praktyk oraz wpadek i kryzysów. Będą też praktyczne wskazówki jak wykorzystywać dane, aby podejmować lepsze decyzje marketingowe w social media.

Aby wziąć udział w spotkaniu wymagana jest rejestracjaSpotkanie Netcamp odbędzie się w  Free Blues Club (Al. Powstańców Wielkopolskich 20). Dla osób które nie mogą wziąć osobiście udziału w wydarzeniu organizatorzy planują transmisję online na kanale YouTube.

Mecenasem Netcampa jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa