Pozostało dni do spotkania

Po pierwszym Netcampie

No to pierwsze koty za płoty ;) Pierwszy Netcamp uważam za udany. Zaskoczyła nas pełna sala uczestników pomimo ostrej konkurencji w postaci meczu Polska-Belgia. Przybyli zarówno studenci jak i lokalni e-biznesmeni oraz blogerzy. Pomimo drobnych problemów technicznych z mikserem i kamerą zaczęliśmy o czasie.

Najpierw Maciek powiedział czym jest barcamp i przedstawił drogę powstania i idee Netcampa. Następnie Piotrek z Barcamp Poznań opowiedział jak wygląda barcamp w Wielkopolsce.

Kolejna prezentacja Kasi z SPNT dotyczyła wsparcia e-biznesu w ramach projektów prowadzonych przez park w ramach funduszy UE. Uczestnikom nie udało się zdobyć jej numeru gg ale na tablicy zostawiła swój firmowy e-mail ;)

Potem przyszedł czas na Webusability i multimedialną prezentację Pawła Śledzińskiego który w ciekawy sposób opowiedział o użyteczności stron internetowych i jej wpływie na rozwój własnej firmy.

Wreszcie przyszedł czas na przerwę i dyskusję między uczestnikami Netcampa.Tuż po przerwie Paweł Fornalski przedstawił Case Study hip-hop.pl i opowiedział historię swojej firmy. W trakcie prezentacji wywiązało się wiele interesujących dyskusji na temat e-biznesu i prowadzenia własnej firmy. Natomiast po prezentacji miała miejsce długa seria pytań do Pawła przez co spotkanie przeciągnęło sie prawie do 22.

Czekamy na wasze komentarze oraz recenzje pierwszego Netcampa, które pomogą nam w jeszcze lepszym przygotowaniu kolejnego spotkania.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, netcamp Dodaj komentarz

3 Komentarze

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()