Pozostało dni do spotkania

Democamp już w czerwcu

democamp logo

Trzeci Ogólnopolski Barcamp – DEMOCAMP zbliża się wielkimi krokami. Spotkanie odbędzie się w Szczyrku i trwać będzie od 24 – 25 czerwca 2008r. Organizatorem imprezy są: firma netguru (organizator spotkań Barcamp Poznań), Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz twórcy wszystkich polskich Barcampów :)

Democamp będzie ogólnopolskim spotkaniem organizatorów i uczestników wszystkich polskich spotkań branży internetowej połączonym z konferencją poświęconą web 2.0 i rozwijaniu serwisów społecznościowych.

Konferencja WEB 2.0 (24 czerwca)
Konferencja składa się z trwających 25 minut wystąpień. Część pierwsza obejmie najlepsze barcampowe prezentacje, w trakcie drugiej zapoznamy się z punktem widzenia zaproszonych przez nas gości. Do wygłoszenia prezentacji zaprosiliśmy najlepszych specjalistów w swych dziedzinach. Troje z nich przyjedzie z zagranicy i zaprezentuje tamtejszy punkt widzenia. Po każdym wystąpieniu przewidziany jest czas na pytania z widowni.

Sesja unconference (25 czerwca)
Zakłada wybór tematów wiodących oraz podział uczestników na kilka grup omawiających poszczególne zagadnienia. W sesji unconference uczestnicy decydują o tematyce oraz mają całkowitą swobodę przemieszczania się między poszczególnymi grupami.

Za główne cele spotkania DEMOCAMP obraliśmy integrację organizatorów i uczestników barcampów oraz wymianę doświadczeń organizatorskich, która umożliwiłaby tworzenie jeszcze lepszych i bardziej efektywnych barcampów.

Chcemy, aby spotkanie było naprawdę wartościowe, dlatego potrzebujemy Twojej pomocy. Przypomnij sobie wszystkie prezentacje, które były do tej pory prezentowane na Twoim barcampie i prześlij nam swoje propozycje tych wystąpień, które spotkały się z największym zainteresowaniem i odzewem wśród uczestników.

Spośród propozycji nadesłanych z całego kraju wybierzemy te najbardziej interesujące i zaprosimy prelegentów do ich ponownego wygłoszenia, tym razem na większym forum.
Dodatkowo merytoryczną cześć spotkania dopełnią wystąpienia prelegentów z zagranicy oraz sesja unconference, które zdominuje plan drugiego dnia spotkania.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Jeden Komentarz

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()