Pozostało dni do spotkania

Wrażenia po 8. Netcampie

Dzięki ciężkiej pracy, pomimo wielu trudności udało się. Najpierw w czwartek odwiedziliśmy targi startupów Democamp w Poznaniu żeby pokazać Netcamp światu i złapać nowe kontakty. Dla najlepszego startupa zarezerwowaliśmy wolny slot na prezentacje i udało się nam zaprosić Ecoosystem.com – zwycięzcę Democampa. Kolejne ciekawe projekty czekają już w kolejce.

Kilkanaście godzin później otwieraliśmy już 8. Netcampa dla startupów w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz obchodziliśmy pierwsze urodziny Netcampa. Cieszy nas że układ nowego lokalu bardzo wam się spodobał i każdy mógł zdecydować czy woli oglądać prezentacje czy od razu przejść do networkingu i rozmów.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować za wsparcie Szczecińskiemu Parkowi Naukowo Technologicznemu dzięki któremu mogliśmy promować Netcampa w Poznaniu oraz Restauracji Klubu XIII Muz za organizację naszego spotkania na wysokim poziomie.

Również gdyby nie pomoc Wojtka z NLDS i Marcina z T-Digital.pl nie powstałby w tak krótkim czasie nowy wizerunek Netcampa oraz firmowe koszulki. Dzięki chłopaki.

Prezentacje pojawią się na stronie w ciągu kilku dni. Fotki w tym tygodniu. A wideo zobaczymy kiedy.

Podzielcie się z nami waszymi wrażeniami z Netcampa wypełniając krótką ankietę:

Ankieta Netcamp 8

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, inne Dodaj komentarz

6 Komentarze

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()