Pozostało dni do spotkania

Akademia Startupów

Jesteś autorem ciekawego projektu internetowego? Pokaż swój startup światu w Polskim Radiu Szczecin! Pierwszy Polski podcast IT – Magazyn komputerowy Trącić myszką we współpracy z Netcampem uruchamia 8 grudnia nowy projekt – Akademia Startupów.

Akademia Startupów to cykl wywiadów z twórcami najciekawszych polskich startupów. Już od 8 grudnia w każdy poniedziałek po 22:05 w ramach naszej audycji, będziemy prezentować najlepsze startupy. Wystarczy wysłać nam krótki opis swojego projektu oraz kontaktowy numer telefonu na adres startup@myszka.org. Co tydzień wybierzemy najciekawszy serwis z którym skontaktujemy się aby zaprezentować go na naszej antenie. Chcemy też we współpracy z ekspertami z branży ocenić szanse każdego startupa na rynku internetowym. Wywiady Akademii startupów będą też dostępne na stronie www.myszka.org .

Po ostatnich targach startupów Democamp okazało się że w Polsce jest wiele ciekawych projektów internetowych, którym trudno się przebić w tradycyjnych mediach. Dlatego postanowiliśmy promować ciekawe startupy tworząc cykl Akademia Startupów – mówi Maciej Jankowski, organizator Netcampa i redaktor Polskiego Radia Szczecin. Warto również brać udział w spotkaniach branży internetowej jak szczeciński Netcamp, gdzie można przedstawić innym swój projekt oraz zebrać cenne komentarze na temat swojego startupa.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, netcamp, wydarzenia-it Dodaj komentarz

2 Komentarze

 1. Opublikowano 9 grudnia 2008 at 22:36 | Permalink

  Szanowna Redakcjo,
  Niestety Akademia startapów zgodnie z harmonogramem na http://www.myszka.org odbyła się dnia 6 grudnia. Tak więc wprowadziliście nas czytelników w błąd. Szkoda, bo data to istotna informacja a zapewne audycja była ciekawa. Mam jedynie nadzieję, że zostanie udostępniony podcast co zmniejszy straty do minimum ;).

  Pozdrawiam i życzę sukcesów
  http://www.koralino.pl

 2. Opublikowano 9 grudnia 2008 at 22:51 | Permalink

  przeczytaj uwaznie niusa pierwszy startup w ramach akademii pojawil sie na antenie wczoraj czyli 8 grudnia.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • 100 programistów dla Szczecina

 • Praca IT w Szczecinie

 • Główny Partner

 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa