Pozostało dni do spotkania

Netcamp #12 już 27 marca

Zapraszamy na 12.  spotkanie branży internetowej Netcamp w Szczecinie, które odbędzie się tym razem w piątek 27 marca o godzinie 18:00 w restauracji Klubu 13 Muz (Pl. Żołnierza Polskiego 2).

Agenda:

 1. Skuteczna komunikacja w programach partnerskich – Marcin Skonieczny, DIGE
  Powiemy o kontaktowaniu się z uczestnikami programów partnerskich na podstawie programu Toyota More. Podczas prezentacji przedstawi też jak wygląda projektowanie skutecznej komunikacji w tym budowanie kanałów komunikacji, segmentacja użytkowników, personalizacja treści promocyjnych.

 2. Zielony startup – Marek Rafałowicz, Lemon Code
  Opowiemy o web 2.0 w ogrodzie, czyli o naszym nowym startupie – GardenPuzzle.pl . Zademonstrujemy serwis, podzielimy się naszymi dotychczasowymi doświadczeniami, opowiemy czym kierowaliśmy się przy jego tworzeniu i jakie mamy plany na przyszłość.
 3. Ochrona danych osobowych w Internecie – Marcin Walkowiak, home.pl
  Marcin opowie o bardzo ważnym aspekcie prowadzenia serwisów internetowych w Polsce jakim jest ochrona danych osobowych. Przekaże też praktyczne informacje o przygotowaniu wniosków dla GIODO i doświadczeniach home.pl z ochroną danych osobowych związanych z tematem prezentacji.

Po prezentacjach planujemy dyskusje unconference na wybrane tematy oraz pizze dla osób które zostaną dłużej :)
Miło nam poinformować że sponsorem głównym Netcampa jest firma IAI-System.com oferująca najlepsze sklepy internetowe.

Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera uruchomiliśmy rejestrację na spotkanie przez GoldenLine. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy punktualne przybycie.

Zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter aby otrzymywać e-mailem aktualne informacje na temat Netcampa oraz do wypełnienia ankiety po spotkaniu.

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności, netcamp Dodaj komentarz

12 Komentarze

  Error thrown

  Call to undefined function ereg()