Pozostało dni do spotkania

Akademia Przedsiębiorczości Internetowej – Techniki skutecznej prezentacji

Na marcowym Netcampie przedstawiliśmy wam założenia projektu Akademia Przedsiębiorczości Internetowej.


Akademia Przedsiebiorczosci Internetowej

Już dziś chcemy zaprosić was na szkolenie Techniki skutecznej prezentacji. Jak się przygotować na pierwsze spotkanie z inwestorem, które odbędzie się 12 maja 2009 roku (wtorek) od godziny 10 do 15. Warsztat poprowadzi doświadczony trener pani Beata Dobińska.

Co będzie się działo? Pani Dobińska pozwoli każdemu z uczestników zaprezentować się przed kamerą, „zagrać scenę”, a następnie oceni czy nasze gesty, ton głosu, nastawienie było odpowiednie do sytuacji, innymi słowy czy przekonałoby potencjalnego inwestora. Całość poprzedzi wprowadzenie teoretyczne oraz omówienie najczęściej popełnianych gaf.

Opinie uczestników mówią same za siebie:

„Fenomenalna osoba prowadząca!, Bardzo ciekawe, przeprowadzone profesjonalnie szkolenie, Bardzo przyjemna i sympatyczna atmosfera. Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Przede wszystkim prowadzone dynamicznie i praktycznie”

  1. Przydatność 4,64
  2. Zgodność z oczekiwaniami 4,57
  3. Sposób prezentacji 4,79
  4. Atmosfera 4,93

ŁĄCZNA OCENA SZKOLENIA: 4,73

Zgłoszenie chęci udziału w tym i innych szkoleniach można dokonać na stronie API. Przypominamy, że strona ta służy jedynie wyrażeniu zainteresowania dla danego tematu, bez zobowiązań. Konkretne zapisy ruszą na 10 dni przed terminem szkolenia, czyli 2 maj 2009. Każdy zainteresowany który zostawi swój e-mail, otrzyma powiadomienie z linkiem do formularza rejestracji.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, netcamp, szkolenia Dodaj komentarz

2 Trackback'i

  1. […] Temat: Techniki skutecznej prezentacji (o szkoleniu) […]

  2. […] miejsc na wtorkowe szkolenie kurczy się z każdym dniem! Zostało już tylko 5 wolnych krzeseł. Niezdecydowanych namawiamy do […]

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa