Pozostało dni do spotkania

Amber – Sieć Aniołów Biznesu w Polsce Północno- Zachodniej

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji inaugurującej działalność Sieci Aniołów Biznesu Amber, która odbędzie się Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, przy ulicy Monte Cassino 32, w godzinach od 11.00 do 14.00.

Już w kwietniu 2009 r. w odpowiedzi na coraz większą liczbę zgłaszających się do Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości inwestorów, którzy szukają atrakcyjnych sposobów pomnażania kapitału, a także  młodych ludzi chcących przekuć swoje pomysły w zyskowny biznes, rozpocznie działalność pierwsza w Polsce Północno-Zachodniej „Sieć Aniołów Biznesu Amber”.

W ramach inicjatywy „Amber” pomysłodawcy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie przygotowania dokumentacji inwestorskiej oraz efektywnej prezentacji swojego przedsięwzięcia. Inwestorzy uzyskają dostęp do wyselekcjonowanych i dobrze przygotowanych propozycji inwestycyjnych. Ponadto zapewnione zostaną specjalistyczne szkolenia przygotowujące obie strony do podjęcia współpracy.

Podczas spotkania zaprezentowana będzie strategia angażowania lokalnych inwestorów w finansowanie rodzimych, innowacyjnych przedsięwzięć oraz wyjaśnione zostaną warunki współpracy z Siecią. Do udziału w  konferencji został zaproszony  Pan Colin Alexander – Menedżer jednej z najbardziej efektywnych sieci Aniołów Biznesu w Europie – Oxford Investment Opportunity Network, który podzieli się doświadczeniami z Wielkiej Brytanii w obszarze współpracy inwestorów prywatnych z innowacyjnymi spółkami.

Konferencja Inauguracyjna „Sieć Aniołów Biznesu Amber w Polsce Północno- Zachodniej

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, ul. Monte Casino 32, Szczecin (sala Toronto)

Szczecin, 28 kwietnia 2009 r.

PROGRAM
11.00 – 11.10 Powitanie Gości
Barbara Bartkowiak (Prezes Zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Menedżer Projektu)
11.10 – 11.20 Misja Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w obszarze wspierania przedsięwzięć innowacyjnych Barbara Bartkowiak (Prezes Zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Menedżer Projektu)
11.20 – 11.50 Sieć Aniołów Biznesu Amber – strategia, zespół, działania i warunki współpracy Tomasz Łasecki (Z-ca Menedżera Projektu)
11:50 – 12.50 Sieci Aniołów Biznesu w Wielkiej Brytanii oraz doświadczania z punktu widzenia inwestorów i przedsiębiorstw Colin Alexander (Chairman of Oxford Investment Opportunity Network)
12:50 – 13.20 Dyskusja
13:20- 14: 00 Lunch

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia na adres info@amberinvest.org lub telefonicznie 091 312 92 18.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa