Pozostało dni do spotkania

Bezpłatne szkolenie z dotacji 8.1 na e-usługi

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do udziału w szkoleniu organizowanym przez Netcamp wspólnie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości. Szkolenie dotyczyć będzie zagadnień związanych z dotacją na e-usługi, czyli Działania 8.1 Programu  Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Szkolenie odbędzie się na przełomie września i pażdziernika.

Działanie 8.1 w skrócie:

  • Ile można otrzymać: do 200.000 EURO co daje równowartość około 1.000.000 zł
  • Kiedy będzie kolejny nabór wniosków: koniec października 2009
  • Wkład własny firmy/przedsiębiorcy: 15% kwoty dofinansowania
  • Na co przeznaczone są pieniądze: projekty mające na celu świadczenie usług drogą elektroniczną w sposób zautomatyzowany. Kwalifikowane do wsparcia są wszystkie działania związane z projektem w tym: wytworzenie produktów bez których nie byłoby możliwe świadczenie usługi (strona internetowa, silnik), promocja, zatrudnienie itd.
  • Dla kogo: mikro i mali przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą do 1 roku. Więcej informacji na stronie PARP.

Chcemy by szkolenie dało Wam maksimum niezbędnej wiedzy, dlatego przygotowaliśmy ankietę, w której pytamy o Wasze potrzeby. Prosimy o jej wypełnienie. Jeśli macie znajomych, którzy byliby zainteresowani udziałem w szkoleniu lub myślą o złożeniu wniosku na działanie 8.1, przekażcie im tą informację.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, ankieta, szkolenia i otagowano jako , , , , Dodaj komentarz

7 Komentarze

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()