Pozostało dni do spotkania

Rejestracja na warsztaty z Działania 8.1 POIG

Netcamp zaprasza na kolejne bezpłatne szkolenie dla startupów z dotacji na e-usługi, czyli Działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Warsztaty odbędą się 25. września 2009 w godzinach 9 – 16 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie (ul. Monte Cassino 32). Warsztaty poprowadzi Przemysław Żyła – doświadczony przedsiębiorca, konsultant i autor bloga e-startup.pl.

Akademia Przedsiębiorczości Internetowej to projekt bezpłatnych szkoleń biznesowych dla młodych firm z branży IT i startupów, gdzie uczestnicy spotkań branży internetowej Netcamp proponują tematy szkoleń które ich interesują. Organizatorem API jest Netcamp wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości

W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w szkoleniu i jego warsztatową formą, pierszeństwo będą miały osoby które wypełniły wcześniej ankietę i bedą składać wniosek w październiku 2009. Prosimy o zabranie własnych laptopów, z uwagi na możliwośc praktycznego wypełnienia wniosków podczas szkolenia.

Działanie 8.1 oferuje możliwość otrzymania dofinansowania (do miliona złotych) na realizację swojego internetowego pomysłu na biznes (e-usługi) – więcej informacji w notce Bezpłatne szkolenie z dotacji 8.1 na e-usługi.

UPDATE: Rejestracja została zamknięta.

Wypełnij formularz rejestracyjny jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach

Zaproszenie na szkolenie z działania 8.1 wraz ze szczegółowym harmonogramem.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, szkolenia, wydarzenia-it i otagowano jako , , , , , Dodaj komentarz

Jeden Komentarz

  1. Opublikowano 16 września 2009 at 08:18 | Permalink

    Dobrze byłoby, aby laptopy miały bezprzewodową kartę sieciową, bo praca będzie przebiegać m.in. na generatorze wniosków, który jest on-line. Jednak jeśli ktoś nie ma takiego to też sobie poradzimy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

  • Programiści dla Szczecina

  • Praca IT w Szczecinie

  • Główny Partner

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa