Pozostało dni do spotkania

Znajdź inwestora na Startup Challenge

Zapraszamy autorów młodych, innowacyjnych projektów z branży IT z północno-zachodniej Polski do udziału w konkursie Startup Challenge który pozwoli im pokazać swój startup światu i pomoże w znalezieniu inwestora. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w ścieżce rozwoju:

  • warsztacie z inwestorem
  • szkoleniu z przygotowania biznesplanu
  • indywidualnych konsultacjach

Wybrane startupy wezmą udział w specjalnym spotkaniu branży internetowej Netcamp w połowie października. A sześć najlepszych zaprezentuje się przed inwestorami w finale konkursu podczas Forum Inwestycyjnego Amber 19 listopada 2009 r. Organizatorami konkursu są Netcamp i Polska Fundacja Przedsiębiorczości a partnerem Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Netcamp
pfp-amberrcitt

Zwycięzcy Startup Challenge otrzymają wsparcie Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Wezmą też udział w nowym programie dla startupów który pojawi się wkrótce na antenie TVP Info i Polskiego Radia.

Dla 10. najlepszych startupów oferujemy bezpłatne stoisko, które umożliwi im zaprezentowanie sie inwestorom podczas Forum.

UPDATE: Zgłoś już dziś swój projekt wypełniając formularz rejestracyjny a następnie do 20 października 18 października prześlij prezentację i biznesplan.

Przed wysłaniem biznesplanu zawieramy z uczestnikami konkursu umowę o zachowaniu poufności. W tej edycji w konkursie mogą wziąć udział startupy z województwa zachodniopomorskiego,  pomorskiego, kujawsko-pomorskiego,  wielkopolskiego, lubuskiego  i  dolnośląskiego.

Pytania kontakt@startup-challenge.pl

Terminarz:

25.09.2009 – ogłoszenie konkursu

06.10.2009 – szkolenie: Jak napisać dobry biznesplan?

16.10.2009 Warsztaty z inwestorem

20.10.2009 – zakończenie przyjmowania zgłoszeń i termin wysłania prezentacji i biznesplanów

23.10.2009 – prezentacje startupów na Netcampie

12.11.2009 – wybór finalistów Startup Challenge

19.11.2009 – Finał konkursu – prezentacja najlepszych startupów na Forum Inwestycyjnym Amber 2009

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , , , Dodaj komentarz

7 Komentarze

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()