Pozostało dni do spotkania

Webstar dla Szczecina w konkursie Webstarfestival 2009?

webstar Strona miasta Szczecin – www.szczecin.eu została nominowana do nagrody Webstar w konkursie na najlepsze strony w polskim Internecie – Webstarfestival. Portal miasta www.szczecin.eu startuje w kategorii Administracja Publiczna. Ma niecały rok, ale spore szanse. Przeszedł preselekcję Akademii Internetu i rywalizuje już tylko z 4 innymi miastami. Nie dajmy się Gdyni czy Łodzi. Niech Szczecin wygra tę rywalizację!

Dlatego zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu i wysłania SMS-ów na stronę naszego miasta. SMS o treści WSF.W0102 wysyłamy na numer 7238 (koszt jednego sms to 2,44zł z VAT) Każdego dnia z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos. Głosowanie trwać będzie do 16 listopada. Wyniki można na bieżąco śledzić pod adresem http://www.webstarfestival.pl/glosowanie/wyniki.

Dodatkowo każdy, kto zagłosuje na nasze miasto ma szansę wygrać 5000zł w specjalnym konkursie dla Internautów (nagrodę ufundował organizator Webstarfestival). W dniu 17 listopada br. o godz. 10.00 na numery telefonów, które wzięły udział w głosowaniu internautów zostanie wysłany sms z pytaniem konkursowym. Osoba, które odpowie poprawnie na pytanie i jej czas odpowiedzi od momentu wysłania pytania do momentu rejestracji odpowiedzi będzie najkrótszy – wygrywa. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy na Szczecin!

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa