Pozostało dni do spotkania

Aulery 2010 – Nominuj Netcampa

Już 29 kwietnia br. Aula Polska przyzna Aulery 2010 – wyróżnienia dla polskich startupów technologicznych. Przejrzyste statuetki trafią do startupów konsekwentnie i skutecznie rozwijających swój biznes oraz wspierających rozwój przedsiębiorczości. Pod adresem www.auler.pl Internauci mogą nominować do 15 kwietnia swoich kandydatów.

W tej edycji Aulerów organizatorzy wybiorą również osobę, podmiot lub zjawisko aktywnie działające na rzecz polskiej przedsiębiorczości technologicznej. Zachęcamy was do nominowania Netcampa, który już ponad 2 lata aktywnie działa na rzecz rozwoju branży internetowej oraz przedsiębiorczości.

W ubiegłym roku Aulery otrzymały trzy startupy: internetowy przewodnikow kulinarny Gastronauci.pl, narzędzie wspomagające produktywność Nozbe.com oraz serwis społecznościowy Goldenline.pl. Oprócz statuetek laureaci otrzymają darmowe kampanie reklamowe na multimedialnych nośnikach City Channel, o łącznej wartości 100 tysięcy zł.

Tegoroczna uroczystość odbędzie się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych i podsumuje trzeci rok działalności inicjatywy Aula Polska która rozwija kulturę przedsiębiorczości technologicznej. W ciągu trzech lat zaprezentowano 334 wystąpienia na 57 spotkaniach. Z tej okazji goście specjalni z Polski i z zagranicy opowiedzą o tworzeniu firm technologicznych, ich rozwoju i finansowaniu. W spotkaniu poza przedsiębiorcami  udział wezmą też przedstawiciele funduszy VC oraz darczyńcy i partnerzy inicjatywy, a w programie przewidziano również czas na część kuluarową.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa