Pozostało dni do spotkania

Proseed – magazyn dla startupów

Działanie, które nie tworzy produktu, usługi lub przewagi konkurencyjnej, za które ktoś zapłaci, to tylko hobby. Wartości firmy nie budują poranna kawa, zbędne spotkania i obsługa klientów, którzy nic nigdy od nas nie kupią. Liczy się rachunek zysków i strat. Dlatego ukazał się pierwszy numer Proseed czyli magazynu dla startupów oraz funduszy Seed i Venture Capital. Ma on wspierać budowanie przewagi konkurencyjnej oraz tworzenie wartości firmy technologicznej.

W pierwszym numerze możemy przeczytać między innymi o sieci reklamowej Admatik, wywiady z Mariuszem Gralewskim z Goldenline oraz z prezesem Krajowego Funduszu Kapitałowego. Znajdziemy też recenzje startupów Evenea.pl i Lokter.pl oraz felietony Jana Rychtera, Jakuba Połcia, Marcina Grodzickiego, Tomka Kolinko i Szymona Grabowskiego.

A w dziale know-how informacje na temat prawa, podatków i zarządzania w startupie. Zachęcamy też do przeczytania co działo się w tym sezonie na Netcampie, Krakspocie, Auli Polskiej oraz Olcampie. Aktualny numer magazynu Proseed można pobrać na stronie http://proseedmag.pl/.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, netcamp, newsy i otagowano jako , , , , , Dodaj komentarz

2 Komentarze

 1. Maks
  Opublikowano 22 lipca 2010 at 11:18 | Permalink

  Magazyn przejrzałem. Trafiłem też na komentarz do magazynu http://www.arekskuza.pl. Generalnie proseed jest ok, ale nie wiem czy ma szansę bo taki strasznie polski jest. Generalnie wydaje mi się, że byłoby dobrze także dodać coś o Europie.

 2. Opublikowano 1 sierpnia 2010 at 01:51 | Permalink

  Ja również przejrzałem magazyn i nawet mi się spodobał. Sporo interesujących informacji.

Jeden Trackback

 1. […] This post was mentioned on Twitter by Maciek Jankowski, Maciek Jankowski. Maciek Jankowski said: #barcamp #szczecin Proseed – magazyn dla startupów: Działanie, które nie tworzy produktu, usługi lub przewagi konk… http://bit.ly/9D4bvB […]

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • 100 programistów dla Szczecina

 • Praca IT w Szczecinie

 • Główny Partner

 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa