Pozostało dni do spotkania

Proseed – magazyn dla startupów

Działanie, które nie tworzy produktu, usługi lub przewagi konkurencyjnej, za które ktoś zapłaci, to tylko hobby. Wartości firmy nie budują poranna kawa, zbędne spotkania i obsługa klientów, którzy nic nigdy od nas nie kupią. Liczy się rachunek zysków i strat. Dlatego ukazał się pierwszy numer Proseed czyli magazynu dla startupów oraz funduszy Seed i Venture Capital. Ma on wspierać budowanie przewagi konkurencyjnej oraz tworzenie wartości firmy technologicznej.

W pierwszym numerze możemy przeczytać między innymi o sieci reklamowej Admatik, wywiady z Mariuszem Gralewskim z Goldenline oraz z prezesem Krajowego Funduszu Kapitałowego. Znajdziemy też recenzje startupów Evenea.pl i Lokter.pl oraz felietony Jana Rychtera, Jakuba Połcia, Marcina Grodzickiego, Tomka Kolinko i Szymona Grabowskiego.

A w dziale know-how informacje na temat prawa, podatków i zarządzania w startupie. Zachęcamy też do przeczytania co działo się w tym sezonie na Netcampie, Krakspocie, Auli Polskiej oraz Olcampie. Aktualny numer magazynu Proseed można pobrać na stronie http://proseedmag.pl/.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, netcamp, newsy i otagowano jako , , , , , Dodaj komentarz

2 Komentarze

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()