Pozostało dni do spotkania

Bezpłatne szkolenia SCRUM

Właśnie ruszyła rekrutacji na certyfikowane szkolenia SCRUM.  W dniu 18.10 SPNT rozpocznie realizację projektu z zakresu realizacji pakietu szkoleń dotyczących najlepszej stosowanej metodyki zarządzania projektami informatycznymi SCRUM.

Elastyczna metodyka zarządzania SCRUM jest wzorowana na najlepszych praktykach i standardach.  Pozwala uzyskać całkowitą kontrolę nad kierunkiem i zakresem prac projektu informatycznego. Używana jest w skomplikowanych projektach, w których nie można przewidzieć wszystkiego, co może się przydarzyć lub w przypadku przedsięwzięć o wysokim stopniu innowacyjności. Oddaje ona dokładnie to, co robimy, gdy zostajemy przyparci do muru.

W ramach projekt prowadzone są dwa szkolenia:

 1. Certified Scrum Master (CSM) wraz z procesem certyfikacji. Szkolenie skierowane do informatyków pełniących rolę liderów zespołów programistycznych. Umiejętności nabyte podczas tego szkolenia pozwolą efektywnie i wydajnie pracować w zespole. Stosowanie zestawu metod SCRUM umożliwia usuwanie barier między klientem a zespołem projektowym. Daje sposobność doskonalenia własnej praktyki inżynierskiej za pomocą narzędzi stosowanych na całym świecie.
 2. Certified Scrum Product Owner (CSPO) wraz z procesem certyfikacji. Szkolenie skierowane do informatyków pełniących rolę kierowników produktu, kadry menedżerskiej oraz analityków. Product Owner (Właściciel Produktu) odpowiada za kształt produktu poprzez decydowanie o tym jakie funkcjonalności i w jakiej kolejności zostaną zaimplementowane przez zespół. Jest także pośrednikiem pomiędzy zespołem a różnymi, często sprzecznymi interesami klienta oraz użytkownika budowanego oprogramowania.

W ramach projektu każdy uczestnik otrzyma:

 • prestiżowe szkolenie zwiększające szanse awansu zawodowego na wyższych stanowiskach kierowniczych,
 • bezpłatne uczestnictwo w procesie certyfikacji CSM lub CSPO (w zależności od szkolenia),
 • materiały szkoleniowe (w tym podręcznik, prezentacja).

Dla kogo?

Szkolenia SCRUM są skierowane do dorosłych osób pracujących, zamieszkałych w województwie zachodniopomorskim, nie będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą.

Pierwszeństwo udziału w projekcie będą miały następujące grupy:

 • kobiety,
 • pracownicy do 30 r.ż.,
 • pracownicy mikro – i małych przedsiębiorstw,
 • pracownicy średniej kadry menadżerskiej,

Szczegółowe kryteria i terminy znajdują się w regulaminie rekrutacji oraz na stronie projektu.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, szkolenia i otagowano jako , , , , Dodaj komentarz

7 Komentarze

  Error thrown

  Call to undefined function ereg()