Pozostało dni do spotkania

Startup z kapitałem – debata Startup czy etat?

Fundacja AIP i Fundacja Netcamp zapraszają na spotkanie „Startup z kapitałem”, które odbędzie się we wtorek 26. października o godzinie 14:00 w Szczecinie w restauracji „U Wyszaka” (Stare Miasto ul. Mściwoja 8). Na spotkaniu obecni będą młodzi przedsiębiorcy, lokalni biznesmeni, przedstawiciele Urzędu Miasta i uczelni wyższych, organizacje związane z rozwojem przedsiębiorczości, organizacje i koła studenckie.

Przewidziane są krótkie prezentacje pomysłów biznesowych uczestników, pytania do władz miasta oraz debata Fundacji Netcamp – Startup czy etat? z udziałem przedstawicieli szczecińskiej branży IT. Po części oficjalnej przewidujemy rozmowy w kuluarach przy lampce wina. Na całości spotkania przewidziany jest doskonały poczęstunek w postaci specjałów serwowanych przez szefa kuchni „U Wyszaka”. Spotkanie jest otwarte a udział należy potwierdzić mailowo pod adresem pawel.bury@aipszczecin.pl lub telefonicznie 515 061 868. Poniżej szczegółowy harmonogram spotkania.

Harmonogram spotkania:
14.00 – 14.10 – Przywitanie gości
14.10 – 15.00 – Prezentacja Startupów – Beneficjentów projektu „Załóż firmę z AIP w województwie zachodniopomorskim”
15.00 – 15.10 – Podsumowanie pierwszego roku działalności na podstawie doświadczeń Beneficjentów
15.10 – 15.50 – Start up po pierwszym roku działalności – ocena otrzymanej pomocy, propozycje zmian oraz możliwości wspierania startupów w dalszej fazie rozwoju
15.50 – 16.00 – Przerwa kawowa
16.00 – 16.15 – Pomysł Miasta na to, jak sprawić, by firmy powstawały w Szczecinie, a nie w innych miastach. W jaki sposób zachęcić ludzi do zakładania firm?
16.15 – 16.30 – Komentarz uczestników spotkania
16.30 – 16.50 – Fundacja Netcamp w debacie:  Startup czy etat?
16.50 – 17.00 – Wręczenie certyfikatów szkoleniowych uczestnikom projektu
17.00 – Zaproszenie przedstawicieli zgromadzonych instytucji oraz organizacji studenckich do rozmów w kuluarach.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Załóż firmę z AIP w województwie zachodniopomorskim” – Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Jeden Komentarz

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()