Pozostało dni do spotkania

Kolejny Netcamp już 25 listopada

Zapraszamy na kolejne spotkanie branży internetowej Netcamp, które odbędzie się w czwartek 25 listopada 2010 r. o godzinie 18:00 w Klubie 13 Muz w Szczecinie.

Na spotkaniu Maciej Płusa zaprezentuje startup Fitplus.pl – szczeciński projekt biorący udział w tegorocznym Startup School, Karolina Zmitrowicz z Magazynu Core opowie o modelowaniu procesów biznesowych a Jarek Krauz z PIN Consulting – partnera listopadowego Netcampa, pokaże jak legalnie prowadzić biznes w sieci.

Agenda:

  1. Sylwetka na plus z pomocą Startup School 2010 – Maciej Płusa, Fitplus.plAutorzy opowiedzą o wizji Fitplus.pl – serwisu skupiającego ludzi chcących pracować nad swoim ciałem. Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, misja serwisu i wszystko co z nim związane. Poznamy też kulisy Startup School 2010 – rekrutację, korzyści, 3 miesiące sponsorowanych wakacji i ciężkiej pracy. Czyli o co chodzi w  wakacyjnej szkole przedsiębiorczości Rafała Agnieszczaka.
  2. Od modelowania do optymalizacji procesów biznesowych – Karolina Zmitrowicz, Magazyn CoreDowiemy się czym jest proces biznesowy, jak modelować procesy i czemu ma to służyć. Powiemy też jakie problemy z procesami w firmie można odkryć poprzez modelowanie, symulacji procesów metodą optymalizacji i poprawiania przebiegu procesów w firmie.
  3. Prawy serwis internetowy – Jarek Krauz, PIN Consulting Prezentacja będzie dotyczyła prawnych aspektów świadczenia usług drogą elektroniczną czyli mówiąc po ludzku: biznesu w sieci. W przystępny sposób będziemy starali się przekonać słuchaczy, że warto się dobrze zabezpieczyć przed problemami, jakie czyhają  na  wszystkich chętnych do naśladowania Page’a,  Brina czy Zuckerberga. Opowiemy o tym, co należy zrobić a czego robić absolutnie nie wolno, jeśli chodzi o tworzenie dobrego i legalnego biznesu w sieci. Oczywiście bez prawniczego przynudzania.

Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy w miłej atmosferze pubu Piwnica Kany. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa uruchomiliśmy rejestrację na Goldenline oraz Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! Jeśli chcesz być informowany o kolejnych spotkaniach zapisz się na nasz newsletter.

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , , , , , , Dodaj komentarz

Jeden Komentarz

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()