Pozostało dni do spotkania

Netcamp już 25 lutego

Już 25 lutego (piątek) o godzinie 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie branży internetowej Netcamp. W tym roku spotykamy się w nowym miejscu – Business Clubie w Czerwonym Ratuszu (Plac Tobrucki).

Na spotkaniu dowiemy się jak powstał największy polski serwis Q&A i dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów. Audioteka pokaże jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. A Groupon opowie o social commerce i przyszłości zakupów grupowych. Następnego dnia odbędzie się szkolenie “Jak zbudować i rozwijać startup w oparciu o innowacje”.

  1. Czy w Polsce można zarobić na audiobookach? – Marcin Beme, AudiotekaMarcin zaprezentuje jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. Podzieli się też swoimi doświadczeniami z tworzenia startupa Audioteka w ramach POIG 8.1.
  2. Czego możesz się nauczyć na Zapytaj.com.pl i czego nauczyliśmy się my? – Artur Sławnikowski, DigeArtur opowie o początkach największego polskiego serwisu Q&A, wyzwaniach zwiazanych z wydajnością infrastruktury, milionach użytkowników i przejęciu serwisu przez Onet.pl. Pokaże też dlaczego zły użytkownik jest lepszy niż żaden użytkownik, oraz dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów.
  3. Socialcommerce: nowy, wspaniały świat… za pół ceny ;) – Łukasz Wiewiórowski, GrouponKrótko o Groupon i modelu biznesowym socialcommerce oraz zakupach grupowych. Co jest ważne by osiągnąć sukces? Czyli o generowaniu pomysłów, innowacji, zespole, marketingu. Wyniki, konkurencja i jak Groupon widzi przyszłość. Czyli będzie się działo :)

Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy pizzy. Wymagana jest rejestracja na spotkanie i szkolenie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto zapisać się na to wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! Jeśli chcesz być informowany o kolejnych spotkaniach zapisz się na nasz newsletter.

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , , , , Dodaj komentarz

11 Komentarze

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()