Pozostało dni do spotkania

Czerwcowy Netcamp o Audiotece i Planet Surface

Zapraszamy już w czwartek 30 czerwca o godzinie 18:00 na kolejne spotkanie branży internetowej Netcamp w Business Club Szczecin (Czerwony Ratusz, Plac Tobrucki).

Na ostatnim przed wakacjami Netcampie Marcin Beme opowie o rozwoju Audioteka.pl i rynku audiobooków w Europie a Artur Kornobis z ObjectConnect pokaże projekt Planet Surface wykorzystujący innowacyjne komputery Microsoftu.

1. Audioteka.pl – leassons learned po 2,5 roku na rynku i strategia na przyszłość – Marcin Beme

Audioteka podsumuje i opowie o swoich działaniach od startu serwisu do dzisiaj – o przejściu z e-commerce do m-commerce, o narzędziach marketingowych, o contencie, o celebrytach i gwiazdach, którzy nagrywają audiobooki. Audioteka pokaże także strategię rozwoju na najbliższe 3 lata

2. Project Planet Surface – Artur Kornobis, ObjectConnect

Project Planet Surface to sieć oparta o private cloud computing, która połączy innowacyjne komputery Microsoft Surface. Przedstawimy możliwości Natural User Interface i rozpoznawania przedmiotów. Pokażemy też jak można wykorzystać Surface w administracji, rozrywce i biznesie.

Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy pizzy. Sponsorem spotkania jest Speedup IQbator. Wymagana jest rejestracja na spotkanie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto zapisać się na to wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! Jeśli chcesz być informowany o kolejnych spotkaniach zapisz się na nasz newsletter.

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , , , , Dodaj komentarz

2 Komentarze

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()