Pozostało dni do spotkania

OpenCoffee w Szczecinie

Kiedy większość branżowych spotkań IT kończy sezon my startujemy ze spotkaniami OpenCoffee w Szczecinie które będą uzupełnieniem Netcampa. Pierwsze z nich odbędzie się w czwartek 21 lipca o godz. 18 w innowacyjnej kawiarni Planet Surface.

Jeżeli chcesz:

  • spotkać znajomych i nowe osoby z branży
  • porozmawiać na temat e-biznesu i technologii
  • poznać osoby tworzące lokalne startupy
  • podzielić się z innymi swoim doświadczeniem

Przyjdź na pierwsze szczecińskie spotkanie OpenCoffee. Dzięki kreatywnej atmosferze i interaktywnym stołom Surface startupy mogą zaprezentować też swoje projekty i zebrać feedback na ich temat.

Na pierwszym spotkaniu Jakub Laskowski zaprezentuje możliwości technologii HTML5/CSS3 z punktu widzenia programisty, który tworzy nowoczesne aplikacje internetowe. Przedstawi też projekt NeptunIDE – zintegrowane środowisko programistyczne działające w przeglądarce internetowej, intensywnie wykorzystujące HTML5. A Michał Stanowski i Przemysław Śmit twórcy startupa Ruszamy się opowiedzą o tym dlaczego tworząc własny projekt nie należy poddawać się mimo wielu przeszkód.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane sa zapisy na stronie OpenCoffee.netcamp.pl. Zaproś też swoich znajomych zapisując się na wydarzenie na Facebooku.

Jesteśmy otwarci na wasze pomysły dotyczące formuły spotkań. OpenCoffee to międzynarodowa sieć spotkań które odbywają się w ponad 100 miastach na świecie. Pierwsze spotkanie odbyło się w 2007 r. w Londynie.

Wypełnij ankiete na temat spotkań OpenCoffee

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, open coffee, wydarzenia-it i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Jeden Komentarz

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()