Pozostało dni do spotkania

Konkurs na biznesplany AIP – ostatnie dni zgłoszeń

Tylko do 16 października  wszystkie osoby myślące o założeniu własnej firmy, mają okazję wziąć udział w VIII edycji konkursu na najlepsze biznesplany. Jest to największy tego typu konkurs w Polsce a główną nagroda to 10 tys zł na rozpoczęcie własnej działalności.

W konkursie, którego organizatorem są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, może wziąć udział każda osoba, która ma pomysł na biznes i nie skończyła 30 roku życia. Inicjatywa jest doskonałą szansą dla młodych osób, które mają okazję sprawdzić, czy ich pomysły na biznes mogą okazać się prawdziwym sukcesem.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości szukają młodych przedsiębiorców, którzy zrealizują swoje marzenia o własnym biznesie. Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie mogą zgłaszać swoje pomysły na biznes na stronie www.biznesplany.pl – termin przyjmowania zgłoszeń upływa 16 października b.r.

To już ostatni moment na wysłanie zgłoszeń, warto bo pula nagród to ponad 20 tys. złotych a każdy z zainteresowanych będzie mógł czerpać z korzyści inkubatora i skorzystać z pomocy jaką oferuje Fundacja AIP.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, newsy i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa