Pozostało dni do spotkania

DemoCamp 2012 już 18 maja. Wygraj darmowe stoisko dla startupa

Już 18 maja na terenie MTP w Poznaniu odbędzie się czwarta edycja DemoCamp.  Fundacja Netcamp po raz kolejny wspiera to startupowe wydarzenie. We współpracy z organizatorami targów przygotowaliśmy konkurs dla młodych przedsiębiorców z branży internetowej. Jeżeli stworzyłeś ciekawy startup, szukasz inwestora i chcesz pokazać się na międzynarodowej imprezie, to nasz konkurs jest własnie dla ciebie!

Wyślij na adres democamp@netcamp.net.pl krótką prezentację swojego projektu (do 10 slajdów) i przekonaj nas że to własnie Ty powinieneś wygrać stoisko targowe i pokazać swój startup światu. Na zgłoszenia czekamy do 13 maja 2012, a zwycięzce ogłosimy następnego dnia. Najciekawszym startupom damy też szansę zaprezentowania się podczas kolejnych spotkań Netcamp.

DemoCamp to impreza promująca przedsiębiorczość w Internecie, daje możliwość poznania ciekawych ludzi i “grubych ryb” branży internetowej. Jeżeli szukasz inwestora, chcesz porozmawiać z przedstawicielami inkubatorów i funduszy, a także dowiedzieć się co na temat twojego projektu myślą eksperci, którzy zajmują się startupami od lat – nie może Cię tutaj zabraknąć.

Na DemoCamp swój początek miały takie startupy jak Filmaster, jakdojade, Redlink, czy CupSell. Chcesz do nich dołączyć? Nic prostszego! Jeżeli srogie oceny i wnikliwe pytania nie są Ci straszne, zgłoś się do konkursu startupów. To nic nie kosztuje, a jeśli twój startup jest naprawdę dobry, pokonanie kilkudziesięciu innych projektów i zaprezentowanie się w TOP10 to będzie dla Ciebie pestka!

Warto też zamówić stoisko dla swojego startupa na http://democamp.org. Pierwszą pulę można rezerwować do 8 maja. Śpieszcie się, bo później będzie drożej. Jeszcze się zastanawiasz? To impreza o której uczestnicy mówią: “Lepsze niż własne urodziny”. Świetna atmosfera to nie wszystko. Wyobraź sobie jeszcze najładniejsze hostessy i najsmaczniejsze sandwicze :) Tak, tak – to wszystko DemoCamp EAST/WEST 2012.

W tym roku partnerem Democampa są Mazowiecki Inkubator Technologiczny, e-nnovation, iNKubator, Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, Inkubator Obserwatorium Zarządzania.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Jeden Komentarz

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()