Pozostało dni do spotkania

Jak przeskoczyć przepaść, stworzyć produkt technologiczny i na nim zarobić

Autor < Piotr Karwatka >
12345 (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
W prezentacji nie będzie lania wody ani teorii. Piotr opowie jak stworzyć technologiczny produkt w modelu SaaS i sprawić by rozwiązywał realne problemy klientów. Dużo "mięsa", liczb, nazwisk, faktów i przykładów.


Prelegent

Piotr Karwatka był Dyrektorem Technologii w Divante – firmie informatycznej specjalizującej sie w tworzeniu uzytecznego oprogramowania biznesowego. W Divante Piotr dba o jakość rozwiązań i ich dopasowanie do potrzeb klientów a jego konikiem jest wysoka wydajność i skalowalność. Pracował nad projektami dla firm takich jak Agora, TVN, Energa.

Jest absolwentem informatyki na Politechnice Wrocławskiej. W latach 2000-2006 intensywnie tworzył i rozwijał darmowe oprogramowanie wspierające tworzenie serwisów internetowych m.in. program Zajaczek (wielokrotnie TOP10 PCWK), współtworzył tez ok 30 komercyjnych aplikacji desktopowych – wydawanych na rynkach Europejskim, Australiskim i Stanów Zjednoczonych.

W branży internetowej od 2002 roku, był współautorem pierwszego polskiego agregatora blogów Blogfrog.pl (2006, projekt sprzedany do AGORA S.A.).Przed stworzeniem Divante pracował w międzynarodowych firmach IT tworzących oprogramowanie do obsługi telefonii VoIP (do dzisiaj rynki bliskiego wschodu w dużym stopniu korzystają ze stworzonych wtedy systemów) oraz oprogramowanie dla programistów.

Prezentacja

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp 15.02.2013, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

2 Komentarze

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()