Pozostało dni do spotkania

Jak przeskoczyć przepaść, stworzyć produkt technologiczny i na nim zarobić

Autor < Piotr Karwatka >
12345 (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
W prezentacji nie będzie lania wody ani teorii. Piotr opowie jak stworzyć technologiczny produkt w modelu SaaS i sprawić by rozwiązywał realne problemy klientów. Dużo "mięsa", liczb, nazwisk, faktów i przykładów.


Prelegent

Piotr Karwatka był Dyrektorem Technologii w Divante – firmie informatycznej specjalizującej sie w tworzeniu uzytecznego oprogramowania biznesowego. W Divante Piotr dba o jakość rozwiązań i ich dopasowanie do potrzeb klientów a jego konikiem jest wysoka wydajność i skalowalność. Pracował nad projektami dla firm takich jak Agora, TVN, Energa.

Jest absolwentem informatyki na Politechnice Wrocławskiej. W latach 2000-2006 intensywnie tworzył i rozwijał darmowe oprogramowanie wspierające tworzenie serwisów internetowych m.in. program Zajaczek (wielokrotnie TOP10 PCWK), współtworzył tez ok 30 komercyjnych aplikacji desktopowych – wydawanych na rynkach Europejskim, Australiskim i Stanów Zjednoczonych.

W branży internetowej od 2002 roku, był współautorem pierwszego polskiego agregatora blogów Blogfrog.pl (2006, projekt sprzedany do AGORA S.A.).Przed stworzeniem Divante pracował w międzynarodowych firmach IT tworzących oprogramowanie do obsługi telefonii VoIP (do dzisiaj rynki bliskiego wschodu w dużym stopniu korzystają ze stworzonych wtedy systemów) oraz oprogramowanie dla programistów.

Prezentacja

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp 15.02.2013, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

2 Komentarze

 1. Robert
  Opublikowano 18 marca 2013 at 14:53 | Permalink

  Kiedy będzie dostepna wideo/prezentacja?

 2. maciek
  Opublikowano 19 marca 2013 at 02:59 | Permalink

  Mówisz i masz :)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • 100 programistów dla Szczecina

 • Praca IT w Szczecinie

 • Główny Partner

 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa

 • 2 days ago
  Są praktyki w https://t.co/aeEjbZLRfF! 😃Zapraszamy studentów i nie-studentów do 30 roku życia na płatne praktyki wakacyjne. ▶️ https://t.co/0z7h7lD2LF #Szczecin #SzczecinIT https://t.co/RzCLnFEWeh home_pl photo