Pozostało dni do spotkania

Bezpłatne szkolenia IT: PHP Zend Technologies i Certified Internet Webmaster

Compendium Centrum Edukacyjne zaprasza na cykl szkoleń IT dofinansowanych z Unii Europejskiej. W ramach projektu dostępne są autoryzowane szkolenia Zend Technologies oraz Certified Internet Webmaster. Wartość dofinansowania wynosi 100% wartości certyfikacji (szkoleń i egzaminów).

W ramach projektu odbędą się następujące szkolenia:

 Zend Technologies

Szkolenia z tematyki programowania w PHP. Uczestnicy poznają zagadnienia od podstaw funkcjonowania stron internetowych, składni kodu PHP, przez programowanie obiektowe i debugowanie po naukę środowiska Zend Framework i jego zaawansowane funkcje.

  • PHP Foundations & Higher Structures. Pierwsza część szkolenia została zaprojektowana w celu zapewnienia osobom nieobeznanym z programowaniem solidnych podstaw w języku PHP. Druga cześć kursu rozszerza wiedzę początkującego programisty na temat języka PHP.
  • Zend Framework Fundamentals & Advanced. Pierwsza część kursu wprowadza w tematykę Zend Framework, natomiast druga ma nauczyć programistów PHP wykorzystujących Zend Framework, jak stosować najlepsze praktyki podczas tworzenia i konfigurowania skalowalnych, interaktywnych i wydajnych aplikacji.

Certified Internet Webmaster

Szkolenia dla webmasterów, projektantów stron internetowych oraz osób odpowiadających za realizację działań promocyjnych w Internecie. Zapoznają z podstawami tworzenia stron internetowych z użyciem HTML i CSS oraz ich integracji z ekosystemem różnych usług internetowych. Na koniec uczestnicy poznają zasady użytecznego projektowania rozległych serwisów webowych, przeprowadzania analiz oraz planowania ich rozwoju i monetyzacji.

  • Site Development Associate. Szkolenie obejmuje podstawowe zagadnienia dotyczące tworzenia i rozwijania witryn internetowych w oparciu o język programowania HTML i CSS.
  • Internet Business Associate. Obejmuje zagadnienia związane z różnymi technologiami informatycznymi (IT) charakterystycznymi dla poszczególnych stanowisk pracy, przygotowuje do pracy we współczesnym środowisku biznesowym.
  • Web Design Specialist. Szkolenie to uczy, jak projektować i publikować strony sieci Web.

Udział w szkoleniach mogą wziąć osoby zatrudnione na umowę o pracę w mikro i małych przedsiębiorstwach działających na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dedykowany jest dla firm z branż: przemysłu drewniano – meblarskiego, logistyka – spedycja, sektor turystyki, branża spożywcza, żywność ekologiczna, ICT, Energetyka odnawialna, obsługa portów, branża budowlano-montażowa, przemysł chemiczny,   produkcja wyrobów z metali oraz z sektora biomedycznego.

Więcej informacji na stronach projektu: 

* http://efsszczecin.pl

* http://www.handelinternetowy.eu

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwa dla przedsiębiorstw. Beneficjentem projektu jest Europejska Grupa Doradztwa. Compendium Centrum Edukacyjne jako podwykonawca realizuje szkolenia wymienione poniżej.

stopka-loga-ue-szczecin

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

2 Komentarze

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()