Pozostało dni do spotkania

Bezpłatne szkolenia IT: PHP Zend Technologies i Certified Internet Webmaster

Compendium Centrum Edukacyjne zaprasza na cykl szkoleń IT dofinansowanych z Unii Europejskiej. W ramach projektu dostępne są autoryzowane szkolenia Zend Technologies oraz Certified Internet Webmaster. Wartość dofinansowania wynosi 100% wartości certyfikacji (szkoleń i egzaminów).

W ramach projektu odbędą się następujące szkolenia:

 Zend Technologies

Szkolenia z tematyki programowania w PHP. Uczestnicy poznają zagadnienia od podstaw funkcjonowania stron internetowych, składni kodu PHP, przez programowanie obiektowe i debugowanie po naukę środowiska Zend Framework i jego zaawansowane funkcje.

 • PHP Foundations & Higher Structures. Pierwsza część szkolenia została zaprojektowana w celu zapewnienia osobom nieobeznanym z programowaniem solidnych podstaw w języku PHP. Druga cześć kursu rozszerza wiedzę początkującego programisty na temat języka PHP.
 • Zend Framework Fundamentals & Advanced. Pierwsza część kursu wprowadza w tematykę Zend Framework, natomiast druga ma nauczyć programistów PHP wykorzystujących Zend Framework, jak stosować najlepsze praktyki podczas tworzenia i konfigurowania skalowalnych, interaktywnych i wydajnych aplikacji.

Certified Internet Webmaster

Szkolenia dla webmasterów, projektantów stron internetowych oraz osób odpowiadających za realizację działań promocyjnych w Internecie. Zapoznają z podstawami tworzenia stron internetowych z użyciem HTML i CSS oraz ich integracji z ekosystemem różnych usług internetowych. Na koniec uczestnicy poznają zasady użytecznego projektowania rozległych serwisów webowych, przeprowadzania analiz oraz planowania ich rozwoju i monetyzacji.

 • Site Development Associate. Szkolenie obejmuje podstawowe zagadnienia dotyczące tworzenia i rozwijania witryn internetowych w oparciu o język programowania HTML i CSS.
 • Internet Business Associate. Obejmuje zagadnienia związane z różnymi technologiami informatycznymi (IT) charakterystycznymi dla poszczególnych stanowisk pracy, przygotowuje do pracy we współczesnym środowisku biznesowym.
 • Web Design Specialist. Szkolenie to uczy, jak projektować i publikować strony sieci Web.

Udział w szkoleniach mogą wziąć osoby zatrudnione na umowę o pracę w mikro i małych przedsiębiorstwach działających na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dedykowany jest dla firm z branż: przemysłu drewniano – meblarskiego, logistyka – spedycja, sektor turystyki, branża spożywcza, żywność ekologiczna, ICT, Energetyka odnawialna, obsługa portów, branża budowlano-montażowa, przemysł chemiczny,   produkcja wyrobów z metali oraz z sektora biomedycznego.

Więcej informacji na stronach projektu: 

* http://efsszczecin.pl

* http://www.handelinternetowy.eu

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwa dla przedsiębiorstw. Beneficjentem projektu jest Europejska Grupa Doradztwa. Compendium Centrum Edukacyjne jako podwykonawca realizuje szkolenia wymienione poniżej.

stopka-loga-ue-szczecin

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

2 Komentarze

 1. mck
  Opublikowano 3 lipca 2013 at 21:23 | Permalink

  Genialne! Szkolmy ludzi, którzy maja robotę i to jeszcze ciepla posade na umowe o pracę. .. co z tego ze pol kraju pracuje na smieciowkach

  • Paweł
   Opublikowano 13 września 2013 at 11:21 | Permalink

   Dokładnie @mck. Za każdym razem kiedy czytam co będzie na szkoleniu z każdym kolejnym wersem chcę się zapisać coraz bardziej, a tutaj nagle informacja,że muszę już mieć umowę o pracę.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • 100 programistów dla Szczecina

 • Praca IT w Szczecinie

 • Główny Partner

 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa

 • 1 day ago
  ⭐ Hej #SzczecinIT Jack Dorsey - CEO Twittera i Emmett Shear - founder Twitcha za tydzień w #Szczecin.ie!

  🔴 Już w czwartek 25.04 zobaczycie ich oraz inne inspirujące osoby które wystąpiły na #TED2019 podczas... https://t.co/2IWm4u2fmw