Pozostało dni do spotkania

Bitspiration 2014 – międzynarodowy festiwal startupów

Międzynarodowy Festiwal Bitspiration 12-13 czerwca w Krakowie to nie tylko inspirujące prezentacje, ale przede wszystkim okazja do promocji w serwisach jak TechCrunch, rozmowy z zagranicznymi inwestorami oraz praktyczna wiedza i narzędzia do rozwoju Twojego startupu. Netcamp jako partner wydarzenia przygotował dla was specjalną zniżkę :)

Na Bitspiration nie ma barier między VIPami świata nowych technologii a uczestnikami konferencji. Nie musisz przebijać się przez tłumy, by porozmawiać ze znanym inwestorem. Dziennikarze będą obecni na wyciągnięcie ręki, a nie w niedostępnym press roomie. Kameralna atmosfera Festiwalu Bitspiration to idealna okazja, aby osobiście poznać:

 • Keitha Teare’a – współtwórcę TechCrunch
 • Johna Biggsa – byłego edytora Gizmodo.com, aktualnie edytora TechCrunch
 • Ashwina Nawina – współtwórcę BitTorrrent
 • Orkuna Saitoglu – rzecznika deweloperów PayPal
 • Zacka Onisko – szefa rozwoju i marketingu Autodesk
 • Tomasza Czechowicza – Partnera Zarządzającego VC MCI Management
 • Maxa Niederhofera – Partnera VC Sunstone Capital
 • Michała Sadowskiego – CEO Brand24
 • Jakuba Krzycha – CEO Estimote, współtwórcę AdTaily

Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz networkingowy potencjał Festiwalu Bitspiration. Sprawdź listę prelegentów i program wydarzenia :)  Aby otrzymać 30% zniżki, wpisz podczas rejestracji kod: partner_30 i… do zobaczenia w Hotelu Forum już 12 czerwca!

Co prócz inwestorów i mediów czeka Cię na tegorocznej edycji?

Jak szukać pracowników w branży IT? Jak zarabiać na muzyce w erze cyfrowej? Jak dostać się z polskim startupem do Silicon Valley? Czy w czasie rewolucji przemysłowej naprawdę łatwiej wystartować ze swoim biznesem? Unikalne prezentacje, sprzeczne poglądy międzynarodowych specjalistów, wiedza, muzyka i inspiracja – to czeka Was na Festiwalu Bitspiration w czerwcu w Krakowie w salach konferencyjnych Hotelu Forum.

 Charyzmatyczni prowadzący

Spotkanie poprowadzą doświadczeni i przebojowi mówcy – Alex Barrera (przedsiębiorca, założyciel Press42 i Tech.eu, redaktor The Kernel) i Paul Papadimitriou (cyfrowy futurysta, konsultant biznesowy, skupiający się na zmianach na skutek cyfrowej rewolucji. Konsultant Duckie Deck, producent Europe Venture Summit, mówca TEDx). Obaj znani w świecie startupów, stali bywalcy największych konferencji technologicznych jak Le Web czy SXSW.

Czy istnieje recepta na sukces startupu?

Pierwszy dzień Bitspiration to dzień pod hasłem Venture Capitals. Jak działają? Jaka jest ich recepta na sukces? Czy lepiej zacząć budować biznes w Polsce, czy od razu kupować bilet do Stanów? Ile można zyskać i jak wykorzystać te środki? M.in. na te pytania będą odpowiadać najbardziej znani i aktywni VC polskiej i europejskiej sceny startupowej. Dla początkujących przedsiębiorców to idealna okazja, by zaprezentować im swoją działalność oraz rozpocząć rozmowy o współpracy i inwestycji.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

 • Praca IT w Szczecinie


  Praca IT w Szczecinie


 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa