Pozostało dni do spotkania

Google I/O 2014 i czerwcowy Netcamp

Interesujesz się nowinkami technologicznymi? Zastanawiasz się czym Google zaskoczy nas w najbliższym roku? Już 25 czerwca Fundacja Netcamp zaprasza na wspólne oglądanie transmisji z Google I/O prosto z San Francisco. 

Google I/O to doroczna konferencja organizowana w San Francisco, gdzie Google ogłasza swoje najnowsze projekty i pokazuje kierunki w jakich zamierza rozwijać technologie przez najbliższe lata. Oprócz 6000 uczestników w Moscone Center w San Francisco, konferencję będzie oglądać na żywo ponad milion osób na świecie. Udział w Google I/O Extended to świetna okazja aby poznać najnowsze trendy, aplikacje i gadżety oraz podyskutować o nich ze znajomymi z branży.

Podczas wydarzenia poznamy przyszłość Google Glass i nową generację smart-watchy Android Wear. Oczekiwana jest premiera nowej wersji Androida 4.5/5.0 oraz Android Silver – następcy Nexusa 5. Google ujawni też plany dotyczące projektu Ara – pierwszego na świecie modularnego telefonu, w którym możemy łatwo wymieniać podzespoły. Spodziewamy się też nowego Chromebooka i poszerzenia funkcjonalności Chromecasta.

Wydarzenie odbędzie się 25 czerwca o godz 17:30 w pubie Cesky Film (Al. Jana Pawła II 3). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja. A już następnego dnia zapraszamy na inspirujące spotkanie Netcamp gdzie będzie można dowiedzieć się więcej o tworzeniu aplikacji na Google Glass, trendach w mobile i wearable computing :) Więcej informacji już wkrótce na https://www.netcamp.pl

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa