Pozostało dni do spotkania

Wolves Summit 2015 – Startupy powalczą o 50 tysięcy dolarów

Już 14-16 kwietnia w Gdyni szykuje się jedno z największych technologicznych wydarzeń dla startupów w Europie. Wolves Summit to nie tylko konferencja, to miejsce gdzie technologia spotyka sprzedaż, marketing oraz inwestorów jednocześnie. Fundacja Netcamp została patronem wydarzenia.

UWAGA: Dla ambitnych startupowców mamy też kilka wejściówek :) Przekonaj nas dlaczego to właśnie Ty powinieneś tam z nami pojechać wysyłając e-maila na startup@netcamp.pl  do soboty 11 kwietnia.

Wolves Summit jest dedykowany dla uczestników, którzy są głodni sukcesu i gotowi, aby upolować swoją przyszłość. Młodzi przedsiębiorcy są jak wilki. Instynkt przetrwania pomaga im kreować innowacyjne rozwiązania, które wpływają na rozwój biznesu i otoczenia. Ich celem jest być na szczycie a dzięki konferencji Wolves Summit mogą być tam pierwsi.

Międzynarodowe środowisko

Na 3-dniowym wilczym szczycie poznacie startupy, inwestorów oraz liderów branży z takich krajów jak: Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Norwegia, Szwecja, Białoruś, Rosja, Ukraina, Czechy, Niemcy, Słowenia, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Irlandia i USA. Wolves Summit to wydarzenie w którym udział weźmie 1500 uczestników oraz 300 startupów. Na Wolves Summit zawitają przedstawiciele takich marek jak: Intel, Google, Facebook, 500 Startups, Amazon i wielu innych. Bilety dostępne są na stronie  www.wolvessummit.com.

The Great Pit(ch)

Startupy z całego świata będą prezentować swoje pomysły biznesowe przed jury składającym się z 20 ekspertów m.in. z managerami wielkich korporacji i inwestorami. Tylko jeden z nich zostanie wilkiem Alpha i zgarnie nagrodę główną – 50 000$.

Networking

Kluczem do udanego biznesu są kontakty, dlatego na Wolves Summit można liczyć na wiele okazji do networking podczas całego wydarzenia. Wisienką na torcie będzie Night Summit, czyli wieczorne spotkania integracyjne na których w luźnej atmosferze, będziesz mógł poznać nowe osoby i wymienić się z nimi wizytówkami.

Ponad 500 godzin “mięsa”

Wolves Summit to przede wszystkim prelekcje znanych przedstawicieli świata biznesu oraz warsztaty, które mocno wpłyną na poprawę sposobu zarządzania firmy. Organizatorzy przygotowaliśmy 5 ścieżek tematycznych: Inwestorzy, Startupy, Design, Marketing oraz Tech. Dzięki temu każdy wilk znajdzie na konferencji coś dla siebie.

Speed Dates

Organizatorzy zapewniają przestrzeń na indywidualne spotkania z inwestorami. Dzięki temu pozyskasz nowych partnerów biznesowych, klientów i inwestorów. Rozmowy w cztery oczy przeprowadzicie w specjalnie zaaranżowanych pokojach. W tak sprzyjających warunkach łatwiej będzie zrobić udany biznes.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa