Pozostało dni do spotkania

Startupowy Netcamp już 17 września

Zapraszamy w czwartek 17 września o godz. 18 na pierwsze po wakacjach inspirujące spotkanie Netcamp. W związku ze zbliżającym się Startup Weekendem porozmawiamy na temat startupów.  Opowiemy o innowacyjnych projektach, historiach sukcesu i porażek oraz pokażemy na co zwrócić uwagę tworząc startup.

Nasi wyjątkowi prelegenci tworzą globalne projekty w Dolinie Krzemowej, rozwijają z sukcesem swoje biznesy w Australii czy wchodzą na europejski rynek e-commerce.

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Agenda wydarzenia:

1. Od pomysłu do produktu – jak przejść tą drogę bez potknięć? – Jarek Sygitowicz, Co-founder Zencard

Zdefiniowanie początkowej hipotezy i rozpoczęcie „wgryzania się w problem” to najprzyjemniejsza i najbardziej romantyczna część pracy nad projektem. Jak przejść od niej do konkretnych wyników biznesowych? Skąd wiadomo, że produkt ma „product-market fit”? O tym postaram sie opowiedzieć na bazie przykładów ze swojego życia.

2. Mój pierwszy raz… z inwestorem – Grzegorz Lipiński, CEO Xcellerator

Jak zwabić i rozkochać w sobie inwestora? Kiedy i gdzie należy zacząć go szukać? Jak zwrócić uwagę na swój biznes? Czym się kierować przy wyborze? Rzeczy jakie robic, i jakich nie. Które rzeczy koniecznie trzeba spełnić żeby znaleźć inwestora.

3. Product/Market Fit and beyond. O wyzwaniach startupu w fazie skalowania – Paweł Neubauer, CTO UXPin

Rozmawiając o spółkach technologicznych, bardzo wiele czasu poświęcamy etapowi budowania MVP (Minimum Viable Product) oraz fazie Product/Market Fit. Rzadko kiedy możemy porozmawiać o momencie dynamicznego wzrostu, głównie z powodu niewielkiej ilości firm, które docierają do tego etapu. W oparciu o doświadczenia z UXPin, opowiem o wyzwaniach jakie napotkaliśmy podczas skalowania firmy jeżeli chodzi o zespół, technologie oraz produkt.

Spotkanie Netcamp klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin a sponsorem Mobica. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu Netcamp zarejestruj się już dziś . Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube :) Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych :)

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa