Pozostało dni do spotkania

Konferencja Innowacje – Inspiracje – Interakcje

Mnóstwo praktycznej wiedzy, spora dawka emocji i wiele inspiracji – to czeka wszystkich, którzy 5 listopada 2015 r. odwiedzą szczecińskie Multikino w ramach spotkania „Innowacje – Inspiracje – Interakcje” organizowanego przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w ramach projektu Matrix. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Netcamp :)

Jesteś prężnie działającym przedsiębiorcą, dopiero raczkujesz w swojej branży albo jeszcze studiujesz i właśnie myślisz o założeniu swojego biznesu? Masz głowę pełną pomysłów albo wręcz przeciwnie – brakuje Ci inspiracji? Jesteś naukowcem, studentem albo przedsiębiorcą i masz pomysł, ale brakuje Ci kapitału lub partnera biznesowego?

Przyjdź a poznasz co sprawia, że pewne zjawiska czy produkty stają się nagle modne i cały świat szaleje na ich punkcie. Podyskutujesz o tym, gdzie szukać aby dostrzec nowy trend i jak go wykorzystać, by wyprzedzić konkurencję. Zmotywujesz się do działania, a nasi goście podpowiedzą Ci jak zdobyć finansowanie albo znaleźć wspólnika. Dowiesz się też w jakie projekty najchętniej angażują się dziś inwestorzy. Organizatorzy zaprosili na konferencję naprawdę niesamowitych mówców:

  • Natalia Hatalska – ekspert w dziedzinie komunikacji marketingowej i trendwatcher. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych osób w polskiej branży medialno-reklamowej.
  • Łukasz Jakóbiak – polski dziennikarz i osobowość internetowa. Twórca i prowadzący internetowy talk-show 20m². Mówca motywacyjny.
  • Wojciech Szapiel – współzałożyciel i partner zarządzający Polish Investment Fund – funduszu kapitałowego specjalizującego się w inwestycjach w projekty z sektora ekologii, usług i nowych technologii.

 

Konferencja odbędzie się 5 listopada 2015 r. (czwartek) godz. 18.00-20.00 w szczecińskim Multikinie – sala nr 3 (CH Galaxy, Aleja Wyzwolenia 18-20). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona dlatego aby otrzymać zaproszenie zarejestruj się już dziś. Aktualne informacje można znaleźć też na wydarzeniu na Facebooku.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa