Pozostało dni do spotkania

Hackathon Ultra Innovation

Innowacyjne aplikacje internetowe, kreatywna atmosfera, 50 uczestników z pomysłami i jedna misja do wykonania: uczynić cyfrowy świat prostszym – tak będzie wyglądać Ultra Innovation 2015, na które zaprasza 20.11 home.pl. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Netcamp :)

Organizatorzy chcą zebrać w jednym miejscu najbardziej kreatywnych użytkowników internetu – osoby, które mają pomysły i wizję ulepszania globalnej sieci. A wszystko pod hasłem „Uczyń świat prostym, czyli internet dla każdego”. Uczestnicy Ultra Innovation będą mieli za zadanie zaprojektować i stworzyć praktyczne aplikacje, procesy bądź inne rozwiązania, które sprawią, że dla zwykłych zjadaczy chleba, internet przestanie jawić się jako skomplikowany i niezrozumiały.

Uczestnicy hackathonu będą pracować w kilkuosobowych zespołach (do 5 osób) a na stworzenie innowacyjnych rozwiązań będą mieli całą dobę. Ultra Innovation rozpocznie się w piątek 20 listopada i zakończy następnego dnia. Organizatorzy zadbali, aby atmosfera sprzyjała twórczej pracy – uczestnicy będą mogli wypocząć przy konsolach, piłkarzykach lub podrzemać w specjalnie przygotowanym sleep-roomie.

W realizacji pomysłów pomocą będą służyć specjaliści na co dzień pracujący w home.pl. Autorzy najciekawszych rozwiązań mogą liczyć na cenne nagrody. Członkowie zwycięskiego zespołu otrzymają konsolę XboxOne w zestawie z Kinectem. Na zdobywców drugiego miejsca czekają telefony Nokia Lumia 532 z lokalizatorem Treasure Tag, a trzeciego – zestawy klawiatury i mysz Microsoft Designer Bluetooth Desktop.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 16 listopada lub do wyczerpania puli 50 miejsc. Można zapisać się indywidualnie lub zgłosić od razu cały zespół. Hackathon Ultra Innovation 2015 odbędzie się 20 listopada, godz. 18:00 w siedzibie home.pl przy ul. Zbożowej 4 w Szczecinie.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , Dodaj komentarz

2 Komentarze

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()