Pozostało dni do spotkania

Już 26. listopada Netcamp o trendach technologicznych

Już w czwartek 26. listopada Fundacja Netcamp zaprasza na wyjątkowo inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem porozmawiamy o trendach technologicznych do 2020 r, wirtualnej rzeczywistości oraz Internet of Things w praktyce.

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Agenda wydarzenia:

Jak technologie zmienią nasze życie do roku 2020 – Michał Rachowski, Squiz Poland

Czy Facebook doradzi nam w co się ubrać, a szef będzie monitorował naszą aktywność fizyczną na Endomondo? Podczas prezentacji Michał opowie o cyfrowej transformacji, zmianach jakie według Gartnera przyniosą nam nowe technologie i najważniejszych trendach na najbliższe 5 lat.

Internet of Things w praktyce – Hubert Michalak, REC Global

Internet otacza nas z każdej strony, używamy go w pracy, w domu, robimy przez niego zakupy, sprawdzamy pogodę i utrzymujemy kontakty towarzyskie.  Czy możemy wykorzystać tą już istniejącą sieć do jeszcze innych celów? A gdyby do Internetu podłączyć „Rzeczy” (systemy mikroprocesorowe) tworząc Internet Rzeczy (Internet of Things)? Podstawowe pytanie brzmi: jak to zrobić? Od czego rozpocząć? Jakie możliwości techniczne mamy już dzisiaj a jakich możemy oczekiwać jutro? I najważniejsze – do czego możemy „Rzeczy” wykorzystać i z czego „Rzeczy” mogą nas w najbliższej i w dalszej przyszłości wyręczyć?

Mój Avatar – Przyszłość wirtualnej rzeczywistości – Adrian Perdjon, Mocap

Rozwój branż VR ( Virtual Reality), oraz AR ( Augmented Reality) jest jedną z najdynamiczniej rozwijanych obecnie gałęzi przemysłu rozrywkowego. Wirtualne światy to jednak nie tylko zabawa, ale także ogromny potencjał dla rynku reklamowego, rynku nieruchomości, czy innowacyjnej obsługi klienta. Możliwości są tysiące, a nowe pomysły rodzą się każdego dnia. Czy niedługo wszyscy przeniesiemy się do wirtualnego świata, a media społecznościowe zaczną wyglądać jak ujęcia z Second World? Czy Wirtualne Postacie będą wyglądały jak żywe? Jakie narzędzia pozwolą nam zwiększyć imersję?

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja http://rejestracja.netcamp.pl dzięki której stworzyć spersonalizowany graficzny badge przydatny w networkingu :) Spotkanie Netcamp odbędzie się klubie Bahia (ul. Bohaterów Warszawy 34/35). ​ Mecenasem wydarzenia jest Miasto Szczecin a sponsorem REC Global.

Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube gdzie dostępne są również nagrania z poprzednich wydarzeń.Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na networking, branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa