Pozostało dni do spotkania

Już 1 marca konferencja I Love Marketing

Fundacja Netcamp poleca wyjątkową konferencję dotyczącą marketingu internetowego – I ♥ Marketing. Już 1 marca 18 ekspertów branżowych (m.in. Paweł Tkaczyk, Monika Czaplicka, Artur Kurasiński)  ciągu 8 godzin przekaże uczestnikom wiedzę z różnych dziedzin marketingu online, m.in. lokalnego marketingu, content marketingu, e-mail marketingu, social media marketingu, mobile seo, a także marketing automation. Opowiedzą też oni o nadchodzących zmianach i pojawiających się trendach w e-marketingu.

Tym co wyróżnia konferencję I ♥ Marketing jest grywalizacja – wynagrodzenie prelegenta będzie zależeć od ilości oddanych na niego głosów widzów. Taki system motywacyjny stanowi gwarancję, że wszystkie wystąpienia będą na najwyższym poziomie. Każda z prezentacji będzie wyłącznie wartość merytoryczną, bez materiałów reklamowych. W tej chwili pula wynagrodzeń wynosi aż 50330 zł! Żadna inna konferencja marketingowa w Polsce nie przeznacza takich kwot na wynagrodzenia prelegentów.

Na konferencję I ♥ Marketing jest zapisanych już ponad 600 osób i wiele wskazuje na to, że będzie to największa konferencja e-marketingowa w 2016 roku. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów, dlatego przenieśli event do najbardziej prestiżowej konferencyjnej lokalizacji w Warszawie – Sala nr 1 Multikino Złote Tarasy.

Prezentacje 18 wybitnych ekspertów od marketingu zapewnią Ci różnorodność tematyk oraz oszczędność czasu – w ciągu 8 godzin poznasz 18 różnych punktów widzenia, wiele case’ów oraz najważniejsze trendy marketingowe na 2016 rok. Płacisz 470 PLN netto, dzięki czemu koszt wysłuchania 1 eksperta to jedyne 26 PLN! = NAJLEPSI TRENERZY ZA NAJLEPSZĄ CENĘ

I Love Marketing to także jedyna zgrywalizowana konferencja dla małych i średnich firm w Polsce – wynagrodzenie trenerów zależy od liczby głosów widzów oddanych na daną prezentację = GWARANCJA JAKOŚCI . Dzięki mechanizmowi grywalizacji prelegenci będą rywalizować o Twoją uwagę i głosy. Dzięki temu prezentacje dostarczą Ci użytecznych i inspirujących informacji. W trakcie całego dnia w Twojej głowie wielokrotnie zapali się lampa eureki! Zobacz szczegółowy Program

Znasz TEDa? Prezentacje wygłaszane na TED trwają maksymalnie 18 minut. Organizatorzy tych znanych na całym świecie konferencji odkryli, że to idealny czas trwania prezentacji i w 99% przypadków wydłużanie czasu ponad ten limit nie przekłada się na wzrost merytoryki oraz wiedzy, która zostaje w głowach uczestników. Dlatego właśnie na I ♥ Marketing prelegenci mają po 20 minut – dzięki temu cały czas stymulują Twój umysł :)

Zero prezentacji sprzedażowych – płacimy trenerom za wysokiej jakości content, a wysokość wynagrodzeń zależy od Twojej oceny = RYWALIZACJA I SAME MERYTORYCZNE PREZENTACJE. Wszystkie prezentacje są wcześniej sprawdzane czy nie zawierają przekazów reklamowych.

I LOVE Marketing to jedyna konferencja, która wiedzę z zakresu: Social Media Marketing, Content Marketing, Mobile SEO, E-Mail Marketing, Marketingu Lokalnego, Marketing Automation, Storytellingu, Budowania Marki, Analityki Internetowej dopasowana do potrzeb i wymagań małych i średnich firm.

  • Wiedza przekazywana w formule namacalnych biznesowych case study. Konferencja będzie także doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości, spotkasz blisko 700 przedstawicieli małych i średnich firm, którzy zapewne mają te same problemy marketingowe co Ty.
  • 1/3 wpływów z biletów jest do rozdysponowania między prelegentów głosami uczestników – aktualna pula do podziału to: 50330 zł. To oznacza, że wynagrodzenie prelegentów zależne jest od ilości głosów oddanych na prezentacje przez uczestników konferencji – motywator jest jasny: im lepsza prezentacja, tym większe $ wynagrodzenie!
  • Mocne łącze Wi-Fi, przygotowane z myślą o kilkuset urządzeniach, i przepustowość 200MB. Wreszcie będziesz mógł w trakcie konferencji korzystać z Internetu , który nie przerywa. Zaraz przy Twoim miejscu będzie znajdował się przedłużać na ładowarkę do Twojego telefonu lub komputera.

Konferencja odbędzie się w Sali nr 1 Multikina Złote Tarasy. Wykorzystamy magię wielkiego ekranu, by jeszcze lepiej zaprezentować Wam prezentacje przygotowane przez naszych prelegentów. Dodatkowo zgrywalizowana forma konferencji zapewni to, że wykładowcy będą zabiegać o Wasze głosy, dzięki czemu ich prezentacje będą niepowtarzalne.

Organizatorzy zapewniają bezpłatną ciągłą przerwę kawową, natomiast w przerwie obiadowej zachęcamy do udania się na Food Floor w Złotych Tarasach, gdzie znajdziecie szeroką ofertę usług gastronomicznych – począwszy od wegetariańskich, a skończywszy na tych serwowanych przez znane sieciówki. Jeśli zajmujesz się branżą marketingową, to na miejscu spotkasz zapewne także dużo potencjalnych klientów – w konferencji weźmie udział blisko 700 przedstawicieli małych i średnich firm oraz przedstawicieli działów marketingu!

A to wszystko za jedyne 470 zł -> Spotkajmy się na I ♥ Marketing!

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , Dodaj komentarz

Jeden Komentarz

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()