Pozostało dni do spotkania

Wolves Dev – konferencja dla programistów

1000 programistów, 2 dni wypełnione spotkaniami 1:1 i prelekcjami, szansa na poznanie przyszłych pracodawców i poszerzenie wiedzy na temat branży IT. Tak prezentuje się nadchodząca 12-13 kwietnia konferencja Wolves Dev. 

W warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbędą się serie prelekcji i warsztatów prowadzonych przez najlepszych ekspertów IT z Polski i zagranicy. Dodatkowo można będzie spotkać się bezpośrednio z pracownikami firm IT i doświadczonymi programistami, designerami i developerami – to dobra propozycja dla wszystkich osób, które myślą o rozwoju swojej kariery zawodowej w branży IT. Aby wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na stronie oraz przejść krótki proces weryfikacyjny.

Wolves Dev to konferencja poświęcona w całości branży IT i nowym technologiom. To również zupełnie nowy blok towarzyszący Wolves Summit – międzynarodowemu wydarzeniu skupiającemu startupy, przedstawicieli korporacji, inwestorów i programistów z całego świata.

Twarzą w twarz z przyszłym pracodawcą

Głównym celem Wolves Dev jest stworzenie najlepszych warunków do networkingu. Organizatorzy zapewniają tu wsparcie więc nawet osoby które po raz pierwszy biorą udział w takim wydarzeniu łatwo się odnajdą. Najważniejsze z nich, spotkania 1:1, mają za zadanie łączyć programistów z przedstawicielami startupów oraz firm IT, którzy mogą stać się ich przyszłymi pracodawcami.

Znalezienie odpowiedniego pracownika w IT jest dziś ogromnym wyzwaniem, stąd pomysł na Wolves Dev. 1000 programistów pojawi się w jednym miejscu z przedstawicielami międzynarodowych korporacji i startupów – rekrutacje pracowników IT wymagają czasu i pieniędzy, przy czym często to czas odgrywa największą rolę. Podczas Wolves Dev setki programistów mogą znaleźć firmy, z którymi podejmą współpracę, a wszystko w zaledwie 2 dni – tłumaczy Barbara Piasek – współorganizatorka konferencji Wolves Dev.

Nie samym networkingiem konferencja żyje

Sesje networkingowe przeplatane będą warsztatami i prelekcjami ekspertów branży IT z Polski i zagranicy. To również okazja do zapoznania się z najświeższymi informacjami z sektora nowych technologii – wymiana poglądów i doświadczeń pomiędzy uczestnikami Wolves Dev to najłatwiejszy sposób na rozwijanie swoich umiejętności.

Nowa strefa podczas konferencji Wolves Summit, czyli Wolves Dev jest wydarzeniem bezpłatnym, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Dołącz do konferencji już dzisiaj, znajdź zatrudnienie w międzynarodowych startupach i spotkaj się z mentorami i ekspertami. Organizatorzy przygotowali również specjalny konkurs. Osoby, które zaproszą na wydarzenie największą liczbę znajomych otrzymają też szansę wygrania iPada oraz innych atrakcyjnych nagród. Szczegóły konkursu dostępne są na stronie wydarzenia.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa