Pozostało dni do spotkania

Bitspiration 2017 z nową formułą – marketing, sprzedaż, HR i rozwój startupu

Już 13 października Bitspiration zawita ponownie do Krakowa! Konferencja odpowie na realne potrzeby młodych firm i startupów. Skalowanie IT, rozwój produktu, marketing i sprzedaż, budowanie zespołu i marki – to główne tematy nowej formuły Bitspiration. Fundacja Netcamp jako Partner wydarzenia mamy też dla was specjalną 30% zniżkę :)

Piąta edycja Bitspiration odbędzie się 13.10 w Hotelu Galaxy w Krakowie. Nowa, edukacyjna formuła wydarzenia ma na celu dostarczenie praktycznej wiedzy z zakresu strategicznych obszarów budowania firmy:

– strategia sprzedażowa i marketingowa

– budowanie i motywowanie zespołu

– przygotowanie firmy i produktu na szybki rozwój

Swoim doświadczeniem w tych obszarach podzielą się praktycy ze wskazanych dziedzin. Każdy z Was opuści Bitspiration z praktyczną wiedzą  oraz nowymi pomysłami na rozwój biznesu.

Bitspiration w nowej formule kierowane jest do przedsiębiorców, startupowców, programistów, HR-owców, marketingowców i sprzedawców – do każdego, kto na co dzień zajmuje się rozwojem całej firmy, lub jej wybranych obszarów. To miejsce gromadzące ludzi o różnych kompetencjach, doświadczeniach oraz umiejętnościach – łączy ich jednak pragnienie wiedzy oraz chęć rozwoju biznesu, z którym są związani.

Wsłuchując się w głosy kilku tysięcy uczestników czterech poprzednich edycji, organizatorzy wychodzą naprzeciw realnym potrzebom przedsiębiorców i startupowców. Zgodnie z hasłem „Change starts with you” przekażą uczestnikom niezbędną wiedzę i know-how.

Co na Bitspiration znajdą dla siebie marketingowcy, sprzedawcy i przedsiębiorcy? 

Na ścieżce “Marketing i sprzedaż” pojawi się wiele znanych w branży twarzy, a wśród nich:

* Anna Iller, “Legendy Allegro” – wykład o branded content w budowaniu pozycji marki

* Monika Czaplicka, czaplicka.eu – Znowu kryzys! Czyli w jaki sposób radzić sobie z kryzysami w social media?

* Robert Lipiński, BGE Consulting, Spinminutes – Posiadać dobry produkt vs. umieć go dobrze sprzedać – dylemat startupowca.

* Rahim Blak, Click Community, edrone – E-wolucja sprzedaży. Jak Social Media zmieniły sprzedaż bezpośrednią

* Paweł Zieliński, Miquido – Czy wystarczy być najlepszym? O budowaniu siły brandu w usługach IT.

zobacz wszystkich prelegentów i opisy sesji

Ścieżka marketingowo-sprzedażowa ma na celu przedstawienie nowych narzędzi i rozwiązań, które usprawnią pracę sprzedawcy, marketingowca czy osób zajmujących się wizerunkiem i promocją marki. Prelegenci oraz uczestnicy Bitspiration zainspirują konkretnymi przykładami i sprawdzonymi rozwiązaniami z ich codziennego życia zawodowego. 

Czego dowiedzą się HR-owcy, managerowie odpowiedzialni za zespół i przedsiębiorcy? 

Na ścieżce “Marketing i sprzedaż” pojawi się wiele znanych w branży twarzy, a wśród nich:

* Bartłomiej Rak, Socjomania – Zespół – najtrudniejsza do osiagnięcia składowa.

* Joanna Bucior, Delphi – Homemade Employer Branding. Czyli o tym, dlaczego do budowania wizerunku pracodawcy nie potrzebujesz zatrudniać agencji.

* Piotr Prokopowicz, Talent Management Expert – CV? Dziękuję, nie czytam …i inne nieintuicyjne zasady rekrutacji opartej na dowodach.

* Agata Kowalska, Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy – Najczęstsze błędy popełniane przez startupy. Case study.

* Eustachy Bielecki, kariera.pl – Marketing w służbie HR. Jak tworzyć i optymalizować kampanie Talent Acquisiton Marketing?

zobacz wszystkich prelegentów i opisy sesji

Ścieżka HR-owa powstała w wyniku wielu rozmów z przedsiębiorcami i ma na celu podzielenie się wiedzą na temat najlepszych praktyk w znalezieniu, utrzymaniu i motywowaniu skutecznego zespołu.

Czego nauczą się programiści i Product Ownerzy?

Na ścieżce “Skalowanie rozwiązań IT” pojawi się wiele znanych w branży twarzy, a wśród nich:

* Michał Madura, EDISONDA – Pomysły testowane na ludziach, czyli User experience – w jaki sposób odpowiednio badać potrzeby klienta, by osiągnąć jego zamierzony cel.

* Andy Brandt, Code Sprinters – Uważaj, możesz urosnąć!

* Karol Dzwinel, Brainly – How to sketch a style guide? Współpraca designer-programista.

* Krzysztof Opałka, Yggdrasil Gaming Ltd. – Od zera do setki w 3 lata

Program ścieżki “Skalowanie IT” kierowany jest głównie do osób prowadzących biznes oparty o Internet i nowe technologie. Wykłady mają na celu podpowiedzenie, w jaki sposób można optymalizować pracę nad produktem, jak przygotować się na nagły rozwój biznesu oraz jakich narzędzi używać, by zapobiegać problemom.

Pełna agenda wydarzenia dostępna jest na stronie konferencji. Dla naszej społeczności mamy specjalną 30% zniżkę z kodem: NETCAMP30 :) Ze względu na edukacyjny charakter imprezy, liczba miejsc na Bitspiration jest ograniczona – zarezerwujcie jedno dla siebie.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa