Pozostało dni do spotkania

Konferencja Which Way With IT

Już 16 listopada odbędzie się konferencja Which Way With IT dla firm z branży IT oraz przedsiębiorców, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań. Firmy informatyczne z regionu mogą bezpłatnie zaprezentować swoją ofertę i pozyskać nowych klientów.

W konferencji mogą wziąć udział firmy informatyczne, które szukają dodatkowych zleceń, chcą zaprezentować swoje usługi i pokazać nowoczesne rozwiązania.
 
Podczas wydarzenia wiele inspiracji znajdą przedsiębiorcy, którzy chcą aby ich firma sprawniej działała i szukają odpowiednich rozwiązań technologicznych, chcieliby wprowadzić innowacje do swojej firmy albo szukają podwykonawców z branży IT.

Podczas paneli dyskusyjnych o swoich dotychczasowych doświadczeniach, nowych pomysłach oraz trendach na rynku IT opowiadać będą eksperci związani z tą branżą od lat. Będzie można posłuchać też ciekawych case study, wziąć udział w interaktywnych pokazach i nawiązać nowe kontakty biznesowe w strefie networkingu oraz na imprezie integracyjnej.

– W Szczecinie prężnie działa bardzo wiele firm z branży IT. To jedna z najsilniejszych branż w naszym mieście, która zatrudnia tysiące pracowników. Chcielibyśmy pokazać szczecińskim przedsiębiorcom siłę tej branży i namówić ich do skorzystania z lokalnych narzędzi dla rowoju biznesu – mówi Marek Kubik, prezes Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

Rejestracja na Which Way With IT? trwa do 8 listopada na stronie www.it-arms-szczecin.eu. Organizatorem wydarzenia które odbędzie się 16 listopada o godz. 10 w Technoparku Pomerania jest Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa