Pozostało dni do spotkania

Poznaj technologie przyszłości na 10. urodzinach Netcampa

W tym roku Netcampa świętujemy 10. lecie inspirujących Spotkań IT! Zapraszamy więc wszystkich pasjonatów nowych technologii we wtorek 19 grudnia o godz. 18 na wyjątkowe urodzinowe wydarzenie w kinowym klimacie .

To wyjątkowe dla nas wydarzenie chcemy poświęcić najważniejszym trendom technologicznym (VR/AR, Artificial Intelligence, Blockchain, Internet of Things, Autonomiczne pojazdy, Robotics) oraz spojrzeć w przyszłość aby pokazać jak technologie mogą zmienić nasz świat w ciągu następnych 10 lat! W kolejnych dnia poznacie naszych inspirujących prelegentów oraz urodzinowe atrakcje :)

Agenda:

 1. Transhumanizm czy wojny robotów? – Tomasz Wesołowski, 2040.io 
  Tomek opowie o tym jak sztuczna inteligencja zmieni nasz świat w najbliższyych latach.
 2. Czy Blockchain zdecentralizuje wszystko? – Paweł Sławacki, Aply
  Paweł wyjaśni wam czym jest technolgia blockchain, jak bardzo zmieni świat oraz co warto wiedzieć żeby nie przegapić technologicznej rewolucji
 3. Fin-ternet of Things – usługi finansowe a IoT – Rafał Malujda, Radca Prawny
  Rafał odpowie  o prawnych aspektach usług finansowych gdy spotykają się z IoT. Nowe modele biznesowe i wykorzystanie usług finansowych w zderzeniu z nowymi przepisami (PSD II) mogą prowadzić do ciekawych wniosków, zarówno dla branży e-commerce oraz Connected Industry
 4. Samochód czy nie samochód? – Daniel Jabłoński, Global Logic
  Daniel pokaże historię motoryzacji z perspektywy software i jak będzie wyglądać przyszłości samochodów. Będzie też o procesie standaryzacji w obszarze pojazdów autonomicznych, architekturze nowoczesnych rozwiązań Electric and Electronic i jak autonomiczny pojazd podejmuje decyzje.

Partnerem stategicznym Spotkań Netcamp jest Miasto Szczecin. Sponsorami wydarzenia są Consileon i Global Logic. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie oraz afterparty niespodziankę. Aby wziąć udział w wydarzeniu wymagana jest rejestracja a wejściówki szybko znikają :)

Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube gdzie dostępne są również materiały z poprzednich wydarzeń. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! 

Netcamp to największa społeczność technologiczno-startupowa w zachodniej Polsce. Od 10 lat organizujemy inspirujące Spotkania IT w Szczecinie gdzie edukujemy i integrujemy lokalną branżę. Celem spotkań Netcamp jest dzielenie się wiedzą i dyskusja na branżowe tematy. Oferujemy możliwość prezentacji ciekawych projektów i startupów oraz poznania nad czym pracują firmy IT w regionie. Jest to idealna okazja do poznania lokalnej branży oraz networkingu w nieformalnej atmosferze.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

 • Praca IT w Szczecinie


  Praca IT w Szczecinie


 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa