Pozostało dni do spotkania

Bitspiration wraca do Krakowa 18.10

Bitspiration to konferencja dla osób szukających konkretnych wskazówek, sprawdzonych narzędzi, skutecznych strategii oraz kontaktów, potrzebnych do założenia i rozwoju startupu bądź wsparcia działającej firmy. Organizatorzy postawili sobie za cel, by łączyć środowisko młodych przedsiębiorców i założycieli startupów, dzielić się praktycznymi poradami dotyczącymi rozwoju własnego biznesu oraz wspólnie odkrywać sposoby na skuteczne pokonywanie zawodowych wyzwań. 

Co czeka Was podczas kolejnej edycji Bitspiration?

Krakowska edycja Bitspiration 2018 będzie podzielona na cztery bloki tematyczne, a dodatkowo, podczas konferencji zostaną przeprowadzone warsztaty. Pojawią się tematy z zakresu:

  1. Marketingu
  2. Sprzedaży
  3. Budowania marki
  4. HR w IT

Tym razem konferencja odbędzie się 19 października w TAURON Arenie Kraków. Szykujcie się na garść gotowych do implementacji rozwiązań – podczas Bitspiration w Krakowie nikt nie zmarnuje swojego czasu! Otrzymacie praktyczne porady, które pomogą Wam wprowadzić w życie własny pomysł na unikalnego jednorożca bądź skutecznie rozprawić się z problemami, które napotkały Wasze firmy.

Dlaczego warto przyjechać na Bitspiration 2018 do Krakowa?

Nie jesteś jedyny – na Bitspiration poznasz masę osób, które mierzą się z przeróżnymi wyzwaniami z zakresu rozwoju firmy. W przestrzeni TAURON Areny spotkają się inspirujący i pełni motywacji ludzie, którym zależy na zdobywaniu wiedzy, opartej na zawodowych doświadczeniach. To wydarzenie to przede wszystkim niespotykana okazja na rozbudowanie sieci cennych kontaktów. Podczas tej edycji liczba miejsc jest ograniczona, zarejestruj się już dziś na stronie https://bitspirationkrakow2018.evenea.pl

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa