Pozostało dni do spotkania

Praca IT Szczecin – Oferty pracy w IT w Szczecinie z podanym wynagrodzeniem

Praca IT w Szczecinie

W związku z dynamicznym rozwojem branży IT w regionie stworzyliśmy w 2014 r. na Facebooku grupę Praca IT w Szczecinie. Jej celem jest zbieranie ofert pracy z branży IT/internetowej (marketingowcy, managerowie i graficy również mile widziani) oraz dyskusje na temat pracy w lokalnych firmach. Promujemy dobre praktyki publikując tylko oferty pracy z podanym wynagrodzeniem i pracodawcą :) Szukasz ciekawej pracy w IT? Chcesz zobaczyć ile można zarobić w branży IT? Twoja firma potrzebuje kompetentnego pracownika? Dołącz do naszej grupy i zaproś znajomych z branży!

Zapraszamy do współpracy z Fundacją Netcamp firmy IT poszukujące najlepszych pracowników, które chcą zbudować dobrą markę pracodawcy (employer branding) wśród lokalnej branży. Oferujemy możliwość promocji firmy podczas Spotkań Netcamp, zamieszczenie artykułu sponsorowanego na naszej stronie internetowej, informację w newsletterze oraz naszych kanałach social media.  Zachęcamy firmy do kontaktu :)

A jeśli chcesz zdobyć zawód przyszłości i pracować w branży IT to sprawdź nasze kursy programowania i testowania! Zapraszamy też do współpracy lokalne firmy IT zainteresowane ambitnymi praktykantami/stażystami.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , , Komentowanie zostało zablokowane, ale możesz dodać odpowiedź (trackback): Trackback URL.
  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa