Pozostało dni do spotkania

Praca IT Szczecin – Oferty pracy w IT w Szczecinie z podanym wynagrodzeniem

Praca IT w Szczecinie

W związku z dynamicznym rozwojem branży IT w regionie stworzyliśmy w 2014 r. na Facebooku grupę Praca IT w Szczecinie. Jej celem jest zbieranie ofert pracy z branży IT/internetowej (marketingowcy, managerowie i graficy również mile widziani) oraz dyskusje na temat pracy w lokalnych firmach. Promujemy dobre praktyki publikując tylko oferty pracy z podanym wynagrodzeniem i pracodawcą :) 

Szukasz ciekawej pracy w IT? Chcesz zobaczyć ile można zarobić w branży IT w Szczecinie? Twoja firma potrzebuje kompetentnego pracownika? Nie czekaj na targi pracy dołącz już teraz do naszej grupy i zaproś znajomych z branży!

Zapraszamy do współpracy z Fundacją Netcamp firmy IT poszukujące najlepszych pracowników w Szczecinie i regionie oraz chcą zbudować dobrą markę pracodawcy (employer branding) wśród lokalnej branży. Oferujemy możliwość promocji firmy podczas Spotkań Netcamp, zamieszczenie artykułu sponsorowanego na naszej stronie internetowej, informację w newsletterze oraz naszych kanałach social media.  Zachęcamy firmy do kontaktu :)

A jeśli chcesz zdobyć zawód przyszłości i pracować w branży IT to sprawdź nasze kursy programowania i testowania! Zapraszamy też do współpracy lokalne firmy IT zainteresowane ambitnymi praktykantami/stażystami.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , , Komentowanie zostało zablokowane, ale możesz dodać odpowiedź (trackback): Trackback URL.
  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa