Pozostało dni do spotkania

Social Media Week 2010 w Berlinie

W tym tygodniu w wielu miastach na świecie odbędzie się Social Media Week. Jego celem jest lepsze wykorzystanie social media oraz jego zrozumienie przez firmy, administrację i organizacje pozarządowe.

Druga edycja Social Media Week trwa od 1 do 5 lutego 2010 równocześnie w Nowym Jorku, Berlinie, Londynie, San Francisco, Toronto i São Paulo. Podczas pięciu dni konferencji odbędą się wydarzenia które pokażą wpływ social media na kulturę, biznes i społeczeństwo.

W ramach Social Media Week  odbędą się wykłady, prezentacje, seminaria, dyskusje panelowe oraz interaktywne warsztaty i spotkania networkingowe. W poniedziałek 1 lutego o godz. 18 w Berlinie odbędzie się Polish Web Monday, spotkanie barcampowe na którym zaprezentują się polskie startupy.

Wybrane wydarzenia będą transmitowane online oraz będzie możliwość ich komentowania na żywo na stronie Social Media Week dzięki czemu uczestnicy z całego świata będą mogli wziąć w nich udział. Agenda wydarzeń w ramach Social Media Week w Berlinie jest dostępna na stronie http://smw-berlin.sched.org.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa