Pozostało dni do spotkania

BOSS 2010 – Festiwal Przedsiębiorczości w Szczecinie

Netcamp jako partner projektu zaprasza do udziału w VII edycji Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS organizowanego przez Zachodniopomorskie Studenckie Forum Business Centre Club. Misją Festiwalu jest promowanie przedsiębiorczych postaw wśród studentów. Akcja będzie miała miejsce na ok. 50 uczelniach wyższych w Polsce. W Szczecinie trzydniowy Festiwal odbędzie się w dniach 29-31 marca 2010 r.

Tegoroczne warsztaty będą dotyczyły przede wszystkim tematyki e–biznesu oraz rozwoju osobistego. Nie zabraknie również szkoleń z zakresu kształtowania umiejętności miękkich. Festiwal przeznaczony jest dla osób ze wszystkich uczelni wyższych w Szczecinie. Ponadto 30 marca w klubie 77 odbędzie się Bosska Imprezka. Rejestracja trwa do 28 marca, zapisz się już dziś. Szczegóły na stronie internetowej festiwalu. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

  • 100 programistów dla Szczecina

  • Praca IT w Szczecinie

  • Główny Partner

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa

  • 1 day ago
    ⭐ Hej #SzczecinIT Jack Dorsey - CEO Twittera i Emmett Shear - founder Twitcha za tydzień w #Szczecin.ie!

    🔴 Już w czwartek 25.04 zobaczycie ich oraz inne inspirujące osoby które wystąpiły na #TED2019 podczas... https://t.co/2IWm4u2fmw