Pozostało dni do spotkania

Finaliści Global Startup Challenge 2010 rozpoczęli prace

Na początku lipca w Szczecinie rozpoczęły się warsztaty dla najlepszych projektów internetowych, które zgłosiły się do Global Startup Challenge 2010 – pierwszej w Polsce inicjatywy skierowanej do twórców projektów internetowych o globalnym potencjalne.

Spośród ponad stu zgłoszeń wybrano osiem zespołów z Polski i zagranicy. Wśród wyróżnionych projektów znalazły się iTraff, UltraStar, ZenCen, Trainig Statistic, Pytania, Vorevo, Listen for free oraz eTaxi. Uczestnicy Global Startup Challenge pochodzą z Krakowa, Wrocławia, Poznania, Warszawy, Łodzi, Stargardu Szczecińskiego i Litwy. Przez wakacje startupy wezmą udział w szkoleniach oraz będą pracować pod czujnym okiem ekspertów z rynku IT, e-marketingu i rynku kapitałowego.

W ostatnich dniach sierpnia zostaną wybrane najciekawsze projekty, które mają szansę na inwestycje do 200 tys. euro, globalna kampanie reklamową oraz na zainteresowanie wśród Aniołów Biznesu. Najlepsze startupy zaprezentują się także we wrześniu podczas specjalnego spotkania branży internetowej Netcamp oraz wezmą udział w Forum Inwestycyjnym AMBER.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , Dodaj komentarz

Jeden Trackback

  1. […] This post was mentioned on Twitter by Maciek Jankowski. Maciek Jankowski said: Finaliści Global Startup Challenge 2010 rozpoczęli prace http://rdir.pl/gv6nf #startup #szczecin #aula #startupschool […]

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa