Pozostało dni do spotkania

Już 16 grudnia 3. urodziny Netcampa

Już 16 grudnia o godzinie 17 zachodniopomorska branża IT spotka się na trzecich urodzinach Netcampa, które odbędą się w Willi Lentza w Szczecinie. Będzie to wyjątkowe wydarzenie z udziałem znanych międzynarodowych firm m.in. IBM i Opera Software. Jeszcze tylko do środy można wziąć udział w konkursie na nowe logo Netcampa.
Na spotkaniu Jarosław Jackowiak opowie jak IBM wspiera inteligentne miasta w ramach projekt Smart Planet, Sławomir Sochaj z Opery zdradzi historię zmagań Opery Mini z AppStore. Natomiast Maciej Ossowski z GetResponse opowie o trendach w e-mail marketingu w USA oraz przeprowadzi warsztaty na temat zasad efektywnego e-marketingu.
Organizatorzy przedłużyli też do 15 grudnia termin zgłoszeń do urodzinowego konkursu na nowe logo Netcampa gdzie do wygrania jest najnowszy Adobe Photoshop CS5. Finałowe prace zostaną wybrane przy udziale społeczności Netcampa podczas urodzinowego spotkania.
Netcamp to ludzie, dlatego postanowiliśmy zaangażować naszą kreatywną społeczność w tworzenie nowego wizerunku spotkań. Czeka nas teraz wiele zmian i chcemy aby aktywnie brali w nich udział.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rejestracja na urodzinowe spotkanie Netcamp
Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , , , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa