Pozostało dni do spotkania

Webit 2011 – Wygraj stoisko dla startupa i weź udział w misji gospodarczej do Bułgarii

W dniach 26-27 października 2011 w bułgarskiej Sofii odbędzie się międzynarodowa konferencja i targi Webit. W ramach wydarzenia będzie miało miejsce wiele konferencji i warsztatów dla specjalistów branży internetowej z Europy Środkowej i Wschodniej. Najlepsze startupy mają szansę wygrać stoisko targowe oraz wziąć udział w misji gospodarczej, współorganizowanej przez Fundację Netcamp – partnera branżowego Webit 2011.

Webit Expo to jedno z największych wydarzeń B2B dla branży internetowej w Europie Środkowej i Wschodniej. W ubiegłorocznej imprezie wzięło udział ponad 5000 specjalistów i menedżerów z 21 krajów. Na konferencji czołowi prelegenci z całego świata podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pokażą trendy jakie wpłyną na przyszłość branży internetowej. Na głównej scenie Webit znani prelegenci przedstawią wizjonerskie wystąpienia i wezmą udział w panelach dyskusyjnych.

Podczas konferencji Startup Village zaprezentowane zostaną ciekawe case studies jak rozwijać startup oraz pozyskać finansowanie od funduszy venture capital i aniołów biznesu. A dla 50 najlepszych startupów z Europy organizatorzy oferują bezpłatne stoisko targowe, wystarczy do 15 maja zgłosić swój startup.

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej Netcamp i Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny przygotowują misję gospodarczą na Webit, dzięki czemu przedsiębiorcy i startupy mogą otrzymać 50% dofinansowania kosztów udziału w tym wydarzeniu. Zgłoszenia i pytania na temat misji gospodarczej można przesyłać do 31 maja na adres webit@netcamp.net.pl. Dla polskich uczestników Webit dostępne będą też specjalne zniżki i darmowe wejściówki, więcej informacji już wkrótce na naszej stronie.

Na warsztatach prowadzonych przez międzynarodowych ekspertów będzie można poznać też sekrety e-commerce, SEO, marketingu internetowego i social media oraz reklamy internetowej. W tym roku po raz pierwszy odbędą się też warsztaty dla programistów DevCamp. W ramach Creative Lounge najbardziej kreatywne umysły z Europy i USA  będą dyskutować na temat najnowszych trendów w branży a podczas Open Theatre można będzie bezpłatne posłuchać wykładów na temat marketingu i reklamy internetowej. Więcej informacji o Webit na www.webitexpo.com.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa