Pozostało dni do spotkania

Twórca Netcampa nagrodzony Aulerem

W ubiegłym tygodniu podczas uroczystej gali w Warszawie rozdano Aulery – wyróżnienia dla najlepszych polskich startupów. Natomiast Aulera za zasługi w rozwoju przedsiębiorczości technologicznej otrzymał Maciej Jankowski, twórca Netcampa – szczecińskich spotkań przedsiębiorców IT.

Pomysłodawca Netcampa został nagrodzony za promowanie przedsiębiorczości technologicznej, konsekwentny rozwój projektu oraz reprezentowanie Polski w finale Europejskiej Nagrody Przedsiębiorczości. Statuetki Aulerów 2011 powędrowały też do startupów Evenea.pl, Humanway.pl, inFakt.pl, Ciufcia.pl.

Jest to dla nas bardzo ważna nagroda, zwłaszcza że została przyznana przez środowisko startupowe. Netcamp i inne spotkania barcampowe odegrały w ostatnich latach ważną rolę w rozwoju przedsiębiorczości technologicznej w Polsce. Dziękujemy wszystkim osobom, które zgłosiły Netcampa do Aulerów i trzymały za nas kciuki.

Netcamp już ponad 3 lata aktywnie działa na rzecz rozwoju branży internetowej oraz przedsiębiorczości, co doceniło też ostatnio Ministerstwo Gospodarki nominując projekt do finału Europejskiej Nagrody Przedsiębiorczości. Podczas wyboru laureatów organizatorzy Auli Polskiej brali pod uwagę innowacyjność i przychody startupów, konsekwentny rozwój działalności, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz zasługi dla promowania kultury przedsiębiorczości.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa