Pozostało dni do spotkania

Czwarte urodziny Netcampa już w ten czwartek

Zapraszamy na 4. urodziny spotkań branży internetowej Netcamp, które odbędą się 15 grudnia 2011 o godz. 18  w Inkubatorze Kultury. Gościem specjalnym będzie Paweł Tkaczyk – ekspert ds. marki, a drugiego dnia Piotr Konieczny poprowadzi warsztaty z bezpieczeństwa aplikacji internetowych.

Paweł Tkaczyk – autor bestsellera „Zakamarki Marki” i propagator grywalizacji, opowie jak internet zmienił sposób kreowania marki, Kamil Brzeziński z  Allegro wyjaśni dlaczego nie warto tworzyć  mobilnych aplikacji na iPhone a Piotr Konieczny – Niebezpiecznik.pl pokaże dlaczego hackerzy są tak skuteczni.

Aby wziąć udział w spotkaniu wymagana jest rejestracja na urodzinowego Netcampa ale trzeba się pospieszyć bo większość z dostępnych 100 miejsc już jest zajęta. Zachęcamy też dołączenia do wydarzenia na na Facebooku i poinformowania swoich znajomych.

Zapraszamy też na specjalny wykład Pawła Tkaczyka „Dlaczego mamy ochotę grać, a nie chce nam się sprzątać?” który odbędzie się 15.12 o godz 12 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul.Mickiewicza  64. Rejestracja na wykład o grywalizacji

Następnego dnia 16.12 w godz. 9-12 odbędzie się szkolenie Atakowanie i zabezpieczanie aplikacji internetowych, który poprowadzi Piotr Konieczny – ekspert ds. bezpieczeństwa IT i autor serwisu Niebezpiecznik.pl. Szkolenie przeznaczone jest dla programistów, administratorów i testerów a koszt udziału wynosi 99 zł. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona! Więcej informacji i rejestracja na szkolenie@netcamp.net.pl.


Wykład o grywalizacji:

W dzisiejszych czasach mamy kryzys zaangażowania, kiedyś potrafiliśmy się „na poważnie” zaangażować w wiele rzeczy, poświęcić jednej nawet cały dzień. Dziś nasza uwaga jest rozpraszana, wysysana przez mnóstwo „przeszkadzajek” – telefon, Facebook, dziesięć rzeczy w pracy. Panuje kultura nanosekundy. Jak przywrócić zaangażowanie, do którego mózg jest przyzwyczajony?

Niektóre czynności sprawiają nam więcej frajdy, niż inne. Ale zwykle „te inne” są pożyteczne – oszczędzanie paliwa, sprzątanie mieszkania. Czy da się tak zaprogramować nasz mózg, by czerpał radość także z tych mniej przyjemnych czynności? Odpowiedzią na oba problemy jest gra. A zamienianie zwykłych czynności w gry to grywalizacja.

Agenda urodzinowego spotkania:
  • Co internet namieszał w procesie budowania marki?  – Paweł Tkaczyk, Midea
    Dla brandingu, procesu budowania marki internet był najpierw tylko jednym z narzędzi, takim samym jak reklamy w prasie, przesyłki bezpośrednie czy outdoor. Internet zmienił nas jednak jako konsumentów. Przyzwyczailiśmy się do informacji podanej natychmiast, personalizowanej… Branding też musiał się zmienić, dostosować do nowego konsumenta. Jak? O tym w prezentacji.
  • Dlaczego nie warto tworzyć aplikacji dla iPhone? – Kamil Brzeziński, AllegroJak wygląda Polski rynek aplikacji. Z czego użytkownicy korzystają w swoich telefonach. Czy aplikacje napisane na iPhone rzeczywiście się ściągają? Co robić, a czego nie przy tworzeniu aplikacji dla iPhone’a.
  • Ataki hackerów na polskie firmy. Dlaczego zawsze nam się udaje? – Piotr Konieczny, Niebezpiecznik.pl
Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa