Pozostało dni do spotkania

InfoShare 2012

W dniach 19-20 kwietnia br. w Gdańsku odbędzie się szósta edycja konferencji infoShare. Wydarzenie rokrocznie gromadzi setki uczestników szukających wiedzy, informacji oraz inspiracji z zakresu nowych technologii, nowych mediów, a także budowania startupów. W zeszłym roku w konferencji wzięło udział ponad 1050 uczestników.

Jak co roku, uznani eksperci, autorytety z różnych dziedzin będą dzielić się swą wiedzą i doświadczeniami, w szczególności tymi dotyczących najnowszych trendów z dziedziny technologii informacyjnych i nowych mediów. Dostęp do tych informacji jest otwarty dla wszystkich, ponieważ tradycyjnie udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest tylko rejestracja na stronie konferencji http://infoshare.pl.

Tegoroczne grono prelegentów uświetnią swą obecnością dwaj amerykańscy keynote speakerzy: Burton Lee, profesor Stanfordu, inwestor, ekspert od innowacyjnych technologii z prelekcją odpowiadającą na pytanie, jak nowe technologie wspierają rozwój startupów w Dolinie Krzemowej, oraz Bruce Schneier, światowej sławy ekspert od bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Grono prelegentów uzupełnią znakomici mówcy polscy i zagraniczni: Marcin Iwiński & Adam Kiciński, Tomasz Jażdżyński, Wojciech Czernecki, Adam Bien, Bartek Gola, Florian Grouffal, Piotr Konieczny, Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska oraz wielu innych. Szczegóły programu dostępne są na stronie konferencji http://infoshare.pl/2012-2/program. Nieodłącznym elementem konferencji jest party konferencyjne łączące dwa dni konferencji. Plaża, klubowa muzyka, wyśmienite jedzenie (m.in. klasyczny już pieczony dzik) to gwarancja
udanej integracji i możliwość nawiązania wielu interesujących znajomości.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa